Zamknij
WYPEŁNIJ FORMULARZ ABY ZAMÓWIĆ SERWIS
Zamknij
Wyślij zamówienieZamknij
a'Gusto

O aGusto

Bezpieczeństwo, którego oczekujesz.

Wszystkie produkty oferowane przez aGusto spełniają restrykcyjne normy HACCP oraz zgodne są z wymogami Ustawy o Wymogach Zdrowotnych Żywności i Żywienia. HACCP to system zapewniający najwyższą jakość usług i produktów związanych z wytwarzaniem, przechowywaniem i dostarczaniem żywności, natomiast Ustawa dotyczy nie tylko samej żywności, ale także naczyń i urządzeń stosowanych w gastronomii. Nasza kompleksowość to Twój Komfort a`Gusto to nie tylko samo dostarczanie produktów wyposażenia gastronomii. Nasza oferta to także projekty technologiczne, wypożyczalnia drobnego wyposażenia, leasing, szkolenia, serwis, doradztwo i wynajem. Od projektu, przez szkolenia po serwis. Od największych maszyn i sprzętu gastronomicznego po maleńką łyżeczkę. Prawdopodobnie najbardziej kompleksowa oferta w sektorze wyposażenia gastronomii.

Doświadczenie i profesjonalizm – fakty a nie opinie

Zamiast sami pisać o swoim profesjonalizmie postanowiliśmy stworzyć zakładkę referencje. Odnajdą w niej Państwo bogatą listę naszych klientów, z którymi współpracujemy po dziś dzień, a także dyplomy, podziękowania i certyfikaty. Wierzymy, że jest to najbardziej wiarygodna forma rekomendacji a`Gusto. Zapraszamy Państwa serdecznie do lektury podstrony nasz zespół, gdzie mogą Państwo poznać naszą załogę bliżej. a`Gusto to oczywiście lata doświadczeń i setki zrealizowanych projektów, ale a`Gusto to przede wszystkim ludzie – pasjonaci swojej branży. Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa pokaz i prezentację. Posiadamy autoryzowany serwis i warsztat. Posiadamy własną dużą flotę, dzięki czemu samodzielnie możemy dostarczać towar do naszych klientów. Wysyłamy także towar za granice kraju. Oferujemy usługi leasingowe i rental, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla wielu przedsiębiorców.

Kiedy powstała firma, kto ją założył i dlaczego?

Czy od początku firma zajmowała się tym, co dziś? Firma rozpoczęła swą działalność w marcu 2007 roku. Od początku zakres działalności firmy związany był z branżą HoReCa. W pierwszych latach działalności firma a’Gusto zajmowała się wyposażeniem stołu, z biegiem czasu nasza działalność poszerzyła się. Dziś możemy zaoferować naszym Klientom kompleksową obsługę: od przygotowania projektu lokalu po montaż i dostawę urządzeń i wyposażenia.