Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Smeg

Urządzenia SMEG niewątpliwie wyróżniają się niebanalnym designem a jednocześnie dają gwarancję wysokiej jakości. Nazwa jest akronimem od „Smalterie Metallurgiche Emiliane Guastalla” co oznacza Zakłady Metalurgiczne w Guastalli.

SMEG jest włoskim producentem, który posiada rozbudowaną sieć sprzedaży, a jego oddziały znajdziemy na całym świecie. Dla marki najważniejszymi elementami, które tworzą produkt są jakość, technologia i design. W efekcie, urządzenia SMEG są nie tylko funkcjonalne ale bardzo często są częścią aranżacji kuchni.

Vottorio Bertazzoni założył firmę SMEG w 1948 roku. Specjalizowała się w kowalstwie natomiast szybko poszerzyła swoją działalność i w ofercie można było znaleźć między innymi kuchnie wolnostojące. W drugiej połowie lat 50. firma wyprodukowała jedną z niewielu kuchenek wyposażonych w automatyczny zapłon, zawory bezpieczeństwa, a także programator.

SMEG nie zwalniając tempa poszerzył swoją ofertę o kolejne produkty, czyli: pralki, zmywarki, lodówki i inne urządzenia, które na co dzień wykorzystujemy w domowych kuchniach. Marka dawała coraz to więcej możliwości dlatego cieszyła się zainteresowaniem również ze strony lokali gastronomicznych.

W efekcie współpracy z międzynarodowej sławy architektami oraz projektantami SMEG wypuścił do sprzedaży najbardziej rozpoznawalne lodówki z kolekcji 50’s style. Następnie pojawiały się coraz to nowsze linie produktów wyróżniających się pośród innych marek elegancją i wyjątkowymi rozwiązaniami wzorniczymi.

W urządzeniach SMEG wyraźnie zauważymy włoską tożsamość marki, zawartą w rozwiązaniach projektowych. To w połączeniu z technologią i wysokiej jakości materiałami sprawia, że kupując urządzenie marki SMEG kupujemy dobry sprzęt, a jego design sprawi, że idealnie wpasuje się w różnorodne wnętrza.

Rozwiązania technologiczne, które zastosowane są w urządzeniach marki SMEG są opracowywane w certyfikowanych laboratoriach. Przechodzą tam setki testów aby upewnić się, że produkt końcowy, który trafi do klienta będzie niezawodny.

W ofercie agusto.pl znajdują się urządzenia SMEG z linii 50’s style, czyli najbardziej rozpoznawalnej linii tej marki. Czajniki, wyciskarki do cytrusów, wyciskarki wolnoobrotowe, blendery, miksery oraz ekspresy do kawy, w naszej ofercie znajdują się wszystkie podstawowe sprzęty, które z pewnością sprostają wymaganiom użytkowników nie tylko pod względem praktycznym ale też estetycznym.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się