Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Akcesoria barowe

W obecnych czasach ilość sprzętu dostępnego na rynku, używanego do przygotowywania drinków i koktajli, może przyprawić o zawrót głowy. Jednak niektóre akcesoria barmańskie to absolutna podstawa. Jaki sprzęt powinien znaleźć się w każdym lokalu? Wyposażenie zaplecza barowego może różnić się ze względu na to, jaki rodzaj napojów alkoholowych jest w nich przygotowywany oraz tego, jaka jest zasobność portfela właściciela danego miejsca. W naszej ofercie bez względu na kryterium, jakim będziecie się posługiwać w doborze sprzętu, z pewnością znajdziecie coś dla siebie. Posiadamy produkty do każdego rodzaju napoju, a także w różnych zakresach cenowych. Wyszukanie właściwych artykułów okaże się proste z uwagi na fakt, że do kompletowania naszego asortymentu podchodzimy z dbałością o jakość i funkcjonalność.

Filtruj według

Akcesoria barmańskie - wszystko, czego potrzebujesz

W tej kategorii znajdziesz akcesoria barmańskie przydatne na każdym etapie przygotowywania drinków. Prezentujemy profesjonalne shakery, w których wymieszasz składniki koktajlu, sitka pozwalające przelać do szklanki tylko to, co chcemy zaserwować, miarki i nalewaki do precyzyjnego odmierzenia ilości płynów, a także mudlery do cytrusów. Drinki możesz schłodzić dzięki naszym coolerom. Temperaturę napoju obniżysz też przy pomocy lodu dodawanego do szklanek przy pomocy praktycznych łopatek lub kształtowanego w foremkach. Do przygotowanie koktajlu przydadzą się też obieraczki i krajalnice do limonek, szczypce, otwieracze, maty i ociekacze.

Drinki serwowane w barach to jednak nie tylko właściwe proporcje, umiejętne połączenia składników i wyborny smak. Liczy się również apetyczny wygląd, który możesz uzyskać dekorując koktajle naszymi rurkami, parasolkami, wykałaczkami i mieszadełkami. Napoje zaserwujesz dzięki funkcjonalnym tacom, a ostatnim akcentem będą estetyczne podkładki pod szklanki. Podawaj koktajle dopracowane w najdrobniejszym detalu. Nasz asortyment wesprze Cię na każdym kroku, pozwalając tworzyć zachwycające połączenia smaków i kolorów. Poznaj nasze akcesoria barmańskie i przekonaj się o ich wysokiej jakości. Zapraszamy!

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się