Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według
Filtruj według
Materiał ogólnie
Pojemność ml

Syropy Monin

Syropy są głównym a zarazem najpopularniejszym produktem francuskiej firmy Monin. Najczęściej wybierane są przez właścicieli wszelkiego rodzaju barów, kawiarni i innych działalności gastronomicznych, ale i świetnie sprawdzają się w Państwa domach.

Syropy Monin wyróżnia się dużą gęstością i silnym skoncentrowaniem zapewniając wyrazisty smak Państwa napojom. Wysokiej jakości cukier buraczany. Specjalnie opracowana francuska receptura gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo produktów Monin cieszących się dużym powodzeniem na całym świecie. Syropy są doskonałe do produkcji wszelkiego rodzaju drinków, zarówno bezalkoholowych jak i alkoholowych, koktajli owocowych czy smoothie’s. Jego skoncentrowana struktura sprawia, że jest to produkt niezwykle ekonomiczny. Dajemy Państwu również możliwość zamówienia specjalnie dedykowanego dystrybutora - pompki dla rozwiązań gastronomicznych by zminimalizować ilość ruchów przy użyciu, zachować dokładność w odmierzaniu ilości produktu oraz higienę pracy.

Syropy Monin uznane jest za must have każdego baru czy klubu nocnego. Pozwala w prosty i szybki sposób stworzyć profesjonalnego drinka lub koktajl owocowy pomijając pracochłonne procedury potrzebne do otrzymania smaku i aromatu poszczególnych produktów. Usprawnij pracę w swoim punkcie gastronomicznym i zaskocz swoich klientów niezwykle wyrazistym smakiem i aromatem serwowanych koktajli. Dzięki temu produktowi wrażenia smakowe po spożyciu będą równie dobre za każdym razem, co pozwala na utrzymanie najlepszej jakości serwowanych napojów. Państwa klienci na pewno będą usatysfakcjonowani i wrócą po więcej.

Filtruj według

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się