Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Goblety

Wodę można serwować w przeznaczonych do tego celu szklankach, jednak napój o wiele wytworniej prezentuje się w eleganckich gobletach. Dostępne w tej kategorii goblety, wykonano z najwyższej jakości szkła, a dzięki nowoczesnej technologii produkcji uzyskały one niepowtarzalny, płynny kształt, który wygląda wyjątkowo szykownie. Piękne i wytrzymałe naczynia pozwolą na podawanie wody w wyrafinowany sposób. Nasze goblety z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Filtruj według

Goblety to jakość i estetyka 

W starannie wyselekcjonowanej ofercie można znaleźć proste i klasyczne modele kieliszków do wody, a także bardziej ozdobne warianty z dekoracyjnymi żłobieniami. Niezależnie od upodobań, każdy znajdzie produkty odpowiadające indywidualnym preferencjom. Nowoczesny, a zarazem tradycyjny design gobletów sprawia, że idealnie nadają się do serwowania wody podczas uroczystych przyjęć, jak i na co dzień. Szkło o najwyższej jakości wspaniale eksponuje zawartość kieliszków. Nasze goblety są trwałe i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia. Ich powierzchnia nie matowieje, zachowując elegancki połysk.

Goblety Libbey – szkło dla profesjonalistów  

Wśród gobletów dostępnych w tej kategorii prezentujemy wyroby amerykańskiej firmy LIBBEY słynącej z tworzenia znakomitego szkła dla gastronomii. W procesie projektowania gobletów biorą udział wyjątkowo utalentowani designerzy. Ich pracę wspierają doświadczeni i nowatorscy barmani i sommelierzy. Szkło sodowe stosowane do produkcji gobletów Libbey zapewnia ważne cechy takie jak wysoka wytrzymałość i żywotność. Naczynia mają wzmocnione krawędzie i wytrzymują 2000 cykli mycia bez matowienia. Goblety amerykańskiej marki cechuje też estetyka i elegancja – projektanci, dbając o wytrzymałość kieliszków, nie zapominają o zachowaniu delikatności i przezierności szkła. Szkło Libbey użytkowane jest w międzynarodowych sieciach hotelowych takich jak Hilton, Marriott czy Sheraton. Przekonaj się o jakości wyrobów tego producenta i zrób zakupy już dziś.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się