Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według
Filtruj według

Kieliszki do koktajli

W przypadku, gdy serwujemy naszym gościom napoje, ważny jest nie tylko smak stworzonej kompozycji, ale też jej wygląd, w tym sposób podania. Warto zatem zaopatrzyć swój lokal w eleganckie kieliszki do koktajli wykonane z przejrzystego szkła, pozwalającego wyeksponować walory estetyczne drinków. Różnorodność form naczyń dostępnych w tej kategorii umożliwia odnalezienie wariantu dopasowanego do rodzaju serwowanych napojów – short drinków, long drinków i innych mieszanek. 

Uniwersalność i funkcjonalność

Kolorowe koktajle świetnie prezentują się w szklanych, połyskujących naczyniach. Można udekorować je plasterkami owoców, drobinkami cukru, wzorami z syropu i na wiele innych sposobów, uwalniając kreatywność. Uniwersalny, klasyczny wygląd kieliszków do koktajli pozwala na wykreowanie niezliczonej ilości kompozycji. Ponadto użytkowanie naczyń jest wyjątkowo wygodne. Goście Twojego lokalu z pewnością docenią komfort, jaki zapewniają szklane kieliszki o poręcznych kształtach.

Bogata oferta kieliszków do koktajli

Rodzaje naczyń do drinków różnią się od siebie kształtem. W tej kategorii dostępnych jest wiele typów kieliszków do koktajli cenionych marek. Starannie wykonane, urzekają precyzją rzemiosła i ozdobnymi detalami. W a’Gusto proponujemy wszystkie podstawowe modele, które umożliwiają właściwe podanie najpopularniejszych drinków, zarówno w barze, restauracji i kawiarni, jak i w domu. Wysokie naczynia znakomicie nadają się również do podawania mrożonej herbaty czy kawy. Wszystkie kieliszki są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, co jest bardzo ważne przy intensywnej eksploatacji. Oznacza to, że przez długi czas można używać ich do eksponowania koloru, smaku i aromatu koktajli.

Serwuj napoje z klasą

Niezależnie od tego, jaki drink chcesz przygotować, warto zadbać o elegancki sposób jego podania. W tym celu znakomicie sprawdzą się nasze kieliszki do koktajli. Naczynia te przydają się też do serwowania deserów na bazie lodów i owoców. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz kieliszki odpowiadające Twoim potrzebom.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się