Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Finger food

To, że finger food spożywane jest palcami wcale nie oznacza, że jest to „nieelegancki” rodzaj potraw. Wręcz przeciwnie! Przekąski niepotrzebujące sztućców bardzo często serwowane są na różnego rodzaju przyjęciach, bankietach i imprezach. Jednak oprócz rodzaju potraw bardzo ważny jest także sposób ich podania. Jeśli chcemy zrobić dobre wrażenie, lepiej zainwestować w specjalnie do tego przygotowane opakowania finger food zwane również naczyniami finger food lub po prostu... finger food. Jedz wygodnie szybko, próbuj różnych potraw bez nakładania na talerz.

Filtruj według

Szkło koktajlowe Finger Food w różnych kształtach

Zarówno pyszne przekąski Finger Food, jak i większe desery, są bardzo często serwowane właśnie w szklanych naczyniach. Fakt ten można łatwo wytłumaczyć. Zazwyczaj kompozycje deserowe mają nie tylko świetnie smakować, ale także zachwycać swoim wyglądem. Przejrzyste szklane pucharki, szklanki i kieliszki pozwalają na wyeksponowanie serwowanych deserów. Jak już wspomnieliśmy, przekąski typu Finger Food nie zaliczają się do zbyt dużych. Stąd też szkło koktajlowe Finger Food to zwykle fantazyjne, maleńkie naczynia ze szkła, które są piękną oprawą pysznych przekąsek. Jeśli chodzi o szkło koktajlowe, oferowane są malutkie kieliszki i szklaneczki w różnych kształtach. To rozwiązanie, którego nie może zabraknąć w wyposażeniu żadnej profesjonalnej restauracji czy też sali bankietowej, na której organizowane są większe eventy. Nasze naczynia i pojemniki Finger Food występują w różnych wariantach stylistycznych i kolorystycznych, dlatego każdy wyszuka produkty idealnie odpowiadające swoim oczekiwaniom.

Markowe szkło koktajlowe Finger Food w naszym asortymencie

Zawsze zależy nam na tym, aby klienci znaleźli w naszym asortymencie produkty, dzięki którym prowadzenie profesjonalnej restauracji czy sali bankietowej stanie się prostsze. W praktyce oznacza to, że nie mogłoby zabraknąć u nas także i szkła koktajlowego Finger Food. Ponieważ chcemy naszym klientom oferować wyłącznie sprawdzone rozwiązania, znajdziecie w tej kategorii wysokiej jakości szklaneczki i kieliszki Durobor z różnych serii tego cenionego na rynku gastronomicznym producenta. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy. 

Finger Food – bogaty wybór produktów

Finger food to coraz a bardziej popularne rozwiązanie podczas przerw kawowych na konferencjach, spotkaniach biznesowych, seminariach itd. Eleganckie, bardzo małe przekąski, zarówno słone, jak i słodkie, mają się dobrze prezentować. Efektowny sposób podania zagwarantują oferowane przez nas naczynia i pojemniki Finger Food. Jeśli jesteście zainteresowani profesjonalnym szkłem koktajlowym do przekąsek, zachęcamy do przestudiowania naszego asortymentu. Plastikowe pojemniki odchodzą w cień – zdecyduj się na bardziej eleganckie rozwiązanie, czyli warianty szklane. Zapraszamy na zakupy.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się