Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Porcelana

Porcelanowe naczynia wysokiej jakości muszą znaleźć się w każdym lokalu gastronomicznym. Osoby, które szukają właśnie porcelanowych półmisków, talerzy, filiżanek, kubków itd. do swojego hotelu, restauracji lub innej tego rodzaju placówki, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasz sklep a'Gusto oferuje wyłącznie estetyczną, wytrzymałą porcelaną, która z pewnością sprosta Waszym oczekiwaniom.

Porcelana gastronomiczna dla wymagających

Porcelana to materiał bardzo często wykorzystywany do produkcji naczyń stołowych. Talerze, półmiski, spodeczki, filiżanki, kubki oraz inne naczynia wykonane z porcelany prezentują się bardzo elegancko. Dania serwowane na eleganckich porcelanowych talerzach zachwycą gości Waszych lokali nie tylko smakiem, ale także i sposobem podania. Także i profesjonalna porcelana gastronomiczna cechuje się eleganckim wyglądem. Jednocześnie naczynia tego typu są bardzo funkcjonalne, z powodzeniem można je myć w zmywarce oraz podgrzewać znajdujące się w nich dania w kuchence mikrofalowej.

Porcelanowe naczynia w różnych stylach

Dość popularnym rozwiązaniem w lokalach gastronomicznych i hotelach jest klasyczna biała porcelana. Tego typu naczynia rzeczywiście dobrze wyglądają w każdym wnętrzu. Jednak w chwili obecnej można nabyć także naczynia porcelanowe w różnych niestandardowych kolorach, a także z ciekawymi motywami ozdobnymi. To dotyczy też porcelany produkowanej na rynek gastronomiczny.

Filtruj według

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się