Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Porcelana Revol

Porcelana Revol - francuskie naczynia dla wymagających

Osoby szukające wysokiej klasy porcelany gastronomicznej do swojej restauracji lub hotelu, powinny z pewnością wziąć pod uwagę także naczynia porcelanowe francuskiej marki Revol. To unikalne połączenie świetnej jakości i zwracającego uwagę designu.

Revol to francuska firma, która została założona pod koniec XVIII wieku w Saint-Uze. Od samego początku przedsiębiorstwo koncentrowało się na produkcji wysokiej jakości porcelany, której mocną stroną był wyrafinowany design. Także i obecnie porcelana gastronomiczna Revol wykorzystywana jest bardzo chętnie w najlepszych restauracjach. Partnerem marki jest słynny kucharz Regis Marcon (3 gwiazdki Michelin).

Porcelana Revol dla Twojej restauracji

Jeśli jesteś zainteresowany wysokiej klasy porcelaną gastronomiczną, produkty Revol powinny przypaść Ci do gustu. Francuski producent oferuje swoim klientom naczynia, które wytwarzane są z mieszanki gliny, żywicy, krzemienia oraz kaolinu. W efekcie porcelana gastronomiczna Revol cechuje się wyjątkową odpornością na uszkodzenia o charakterze mechanicznym. Oprócz tego porcelanę tę można bez przeszkód używać w mikrofalówce lub w piekarniku (w temperaturze do 300 stopni C). Te wytworzone w całości z naturalnych składników naczynia i akcesoria mogą być oczywiście myte w zmywarce.

Filtruj według

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się