Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Szkło kryształowe Shott Zwiesel

Nasz asortyment obejmuje szkło gastronomiczne dla najbardziej wymagających klientów. W chwili obecnej możecie zamówić w naszym sklepie także szkło kryształowe Shott Zwiesel. To produkty najwyższej klasy, które używane są w najbardziej ekskluzywnych lokalach gastronomicznych. Shott Zwiesel jest cenionym producentem kieliszków, szklanek, dekanterów oraz innych naczyń z bezołowiowego szkła kryształowego.

Ekskluzywne szkło kryształowe Shott Zwiesel

Dlaczego właściwie warto zdecydować się na produkty ze szkła kryształowego Shott Zwiesel? Niemiecka firma produkuje nowoczesne szkło kryształowe TRITAN. Produkty ze szkła TRITAN są odporne na wyszczerbienia oraz zarysowania. Warto podkreślić, że szkło kryształowe Tritan nie zawierają baru i ołowiu. Jeśli szukacie naczyń do swojej restauracji, które cechują się wyjątkową odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz zmiany temperatury, szkło kryształowe Shott Zwiesel będzie dobrym wyborem. Naczynie tej marki są krystalicznie przejrzyste, można je myć także w zmywarce.

Szkło kryształowe Shott Zwiesel - szeroki wybór produktów

Produkty Shott Zwiesel to rozwiązania dla wymagających użytkowników. Asortyment niemieckiego producenta obejmuje kieliszki, dekantery, szklanki, które mają niebanalne kształty. Producent zadbał nie tylko o ich wyszukany design, ale także o to, by kształt kieliszków pozwolił na podkreślenie aromatu wlanego wina. Wiele naczyń ma niezwykłe kształty. Ciekawym rozwiązaniem są m.in. kieliszki z kolekcji Air Sense, na których dnie znajdują się charakterystyczne kule wypełnione powietrzem.

Filtruj według

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się