Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Szkło Libbey

Szkło gastronomiczne Libbey to wybór odpowiedni dla najbardziej wymagających klientów. Marka Libbey jest doskonale znana w branży gastronomicznej. Od wielu lat szkło gastronomiczne Libbey cieszy się uznaniem w najlepszych restauracjach i hotelach. Jeśli szukacie właśnie profesjonalnego szkła gastronomicznego dla swojego lokalu, zapraszamy Was do zapoznania się z wysokiej klasy produktami Libbey w naszej ofercie. Na pewno uda Wam się znaleźć godne uwagi naczynia.

Szkło Libbey - trwałość i bezpieczeństwo

To bynajmniej nie przypadek, że szkło gastronomiczne marki Libbey cieszy się tak dużym zainteresowaniem na całym świecie. W chwili obecnej szkło gastronomiczne Libbey produkowane jest w ośmiu fabrykach, które znajdują się w Europie, Stanach Zjednoczonych, Azji i Ameryce Południowej. Produkty Libbey są tak chętnie wykorzystywane przez restauratorów i hotelarzy, ponieważ wyróżniają się wysoką trwałością oraz atrakcyjnym designem. Lata doświadczenia pozwoliły na produkcję szkła o wyjątkowej wytrzymałości. Libbey dokłada starań, aby oferowane produkty były jak najbardziej odporne na uszkodzenia, do których może dojść podczas ich eksploatacji. W praktyce oznacza to, że szkło gastronomiczne Libbey to bardzo dobry wybór również w przypadku osób, które zainteresowane są nabyciem naczyń nadających się do bardziej intensywnego użytkowania.

Szkło gastronomiczne Libbey - szeroka oferta produktów

Jak najbardziej możecie skompletować szkło gastronomiczne do restauracji, decydując się na produkty marki Libbey. W ofercie Libbey, dostępne są kieliszki do wina, likieru, pucharki do lodów, szkło koktajlowe do serwowania tzw. finger food i wiele innych produktów. Jako ciekawostkę można dodać, że wiele kieliszków do wina Libbey ma specjalne wzmacniane krawędzie. Jeśli mimo to dojdzie do ich ukruszenia, klient może trzymać nowy produkt w zastępstwo tego uszkodzonego. Szkło gastronomiczne Libbey to artykuły wyróżniające się swoim ponadczasowym designem, które sprawdzą się doskonale w każdej restauracji.

Filtruj według

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się