Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Sztućce WMF

W tej kategorii znalazły się sztućce WMF – produkty o wysokiej jakości i niebanalnym designie. Solidne, trwałe i lśniące staną się nieodłącznym elementem wyposażenia kuchni, jak i wyjątkową ozdobą stołu. Odpowiednio wyważone i poręczne, są niezwykle wygodne w użytkowaniu.

Sztućce WMF - praktyczność i precyzja wykonania 

Sztućce niemieckiego producenta WMF to unikalne połączenie nieprzeciętnej funkcjonalności z idealną jakością. Od ponad 150 lat firma zza zachodniej granicy dba o to, by wszystkie jej produkty były perfekcyjne w najdrobniejszym calu. Łącząc tradycję z najnowszymi technologiami, stworzono najlepszą stal nierdzewną Cromargan®. Materiał ten wygląda wspaniale, a także zwiększa ochronę sztućców przed zarysowaniami. Dzięki temu nawet po wielokrotnym użytkowaniu prezentują się one zjawiskowo. Wszystkie sztućce WMF, za sprawą specjalnych zabezpieczeń, mogą być myte w zmywarkach, co dodatkowo zwiększa komfort codziennego użytkowania. Przekonaj się o praktyczności naszych produktów i wypróbuj je w swojej jadalni.

Filtruj według

WMF – zaufaj doświadczeniu

Marka WMF spełnia najwyższe standardy użyteczności i designu. Przez lata działalności stworzyła własny, niepowtarzalny styl. Ustanawianie nowych trendów i standardów produkcyjnych to główne założenia marki, które skutecznie wdraża projektując i dystrybuując znane i cenione na całym świecie akcesoria kuchenne WMF. O jakości i wyjątkowości produktów niemieckiej firmy świadczą otrzymane przez nią liczne nagrody, a także mówiące samo za siebie „made in Germany”.

Różnorodność artykułów – sztućce WMF z różnych kolekcji

 W naszym sklepie udostępniamy sztućce WMF z kolekcji Telos, Epos, Juwel, Casino, Base, Signum, Contour, Bistro, Club oraz Flair. Wielość oferowanych artykułów pozwala na odnalezienie tych najlepiej dopasowanych do indywidualnych upodobań czy odświętnej aranżacji stołu. Proponowane przez nas sztućce WMF sprawdzą się zarówno w trakcie szczególnych okoliczności, jak i na co dzień. Ich prosty, minimalistyczny design prezentuje się efektownie w połączeniu z większością wystrojów wnętrz.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się