Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Kostkarki do lodu

Kostkarka do lodu to jedno z tych urządzeń, które jest po prostu nieodzowne w lokalu gastronomicznym. Niezależnie od tego, czy potrzebujecie w lokalu klasycznych kostek lodu w kształcie sześcianu czy łusek, musicie zainwestować w odpowiednią kostkarkę. Wysokiej klasy kostkarki do lodu, wytwornice lodu łuskowego i płatkowego znajdziecie w naszym sklepie internetowym.

Nowoczesne kostkarki do lodu - niezbędne wyposażenie lokali gastronomicznych

Obojętne, czy prowadzicie restaurację, nieduży bar, kameralny pub czy możecie świadczycie usługi o charakterze cateringowym, profesjonalna kostkarka do lodu na pewno Wam się przyda. Dlaczego właściwie gastronomiczna kostkarka jest niezbędna w restauracji? Profesjonalna kostkarka do lodu wytwarza kostki lodu znacznie szybciej niż typowa zamrażarka, do której wkłada się foremki napełnione wodą. Profesjonalna kostkarka w lokalu gastronomicznym to gwarancja, że na pewno nie zabraknie lodu do drinków, koktajli czy pojemników, w których serwuje się butelki z alkoholem. W tej chwili można już bez trudu dobrać urządzenie o odpowiedniej wydajności, które będzie w pełni odpowiadać specyfice danego lokalu gastronomicznego.

Co wziąć pod uwagę przy zakupie profesjonalnej kostkarki do lodu?

Zakup profesjonalnej kostkarki do lodu warto dobrze przemyśleć. Na rynku znajdziesz obecnie bardzo wiele różnych modeli, które mają rozmaite parametry techniczne. Przy wyborze konkretnej kostkarki do lodu, należy uwzględnić następujące parametry:
  • wydajność kostkarki - obecnie na rynku dostępne są zarówno urządzeń, które produkują zaledwie kilka kg lodu na dobę, jak i o wiele wydajniejsze kostkarki. Wybierając kostkarkę, uwzględnij dzienne zużycie lodu w Twoim lokalu;
  • moc kostkarki - wyższa moc zwykle jest równoznaczna z wyższą wydajnością urządzenia;
  • pojemność urządzenia - przy zakupie kostkarki trzeba zwrócić uwagę na to, jak pojemny jest jej zbiornik na wodę;
  • czas potrzebny do przygotowania porcji lodu - chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że im szybciej tym lepiej;
  • dodatkowe funkcje - sporo nowoczesnych modeli informuje np. o przepełnionym pojemniku na kostki lodu;
  • marka kostkarki - warto inwestować w sprawdzone marki, np. kostkarki Scotsman i Asber, które od dawna cieszą się popularnością na rynku.

Profesjonalne kostkarki do lodu w naszej ofercie

A’Gusto oferuje swoim klientom kompletne wyposażenie profesjonalnych lokali gastronomicznych. Nie mogłoby w naszym asortymencie zabraknąć profesjonalnych kostkarek do lodu, które usprawnią pracę restauracji, baru, pubu itd. Zależy nam na tym, aby klienci znaleźli u nas wyłącznie profesjonalny sprzęt gastronomiczny. I dlatego też w asortymencie a’Gusto znajdziecie gastronomiczne kostkarki do lodu cenionych marek, jak np. Scotsman i Asber. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy kostkarki do lodu Dice, Gourmet, Nugget i Cubelet itd. Jesteśmy przekonani, że uda Wam się znaleźć w naszej ofercie profesjonalną kostkarkę o odpowiednich parametrach, która sprawdzi się w Waszym lokalu gastronomicznym. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji.
Filtruj według

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się