Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Kostkarki do lodu

Kostkarka do lodu to jedno z tych urządzeń, które jest po prostu nieodzowne w lokalu gastronomicznym. Niezależnie od tego, czy potrzebujecie w lokalu klasycznych kostek lodu w kształcie sześcianu czy łusek, musicie zainwestować w odpowiednią kostkarkę. Wysokiej klasy kostkarki do lodu, wytwornice lodu łuskowego i płatkowego znajdziecie w naszym sklepie internetowym.

Filtruj według

Nowoczesne kostkarki do lodu - niezbędne wyposażenie lokali gastronomicznych

Obojętne, czy prowadzicie restaurację, nieduży bar, kameralny pub czy możecie świadczycie usługi o charakterze cateringowym, profesjonalna kostkarka do lodu na pewno Wam się przyda. Dlaczego właściwie gastronomiczna kostkarka jest niezbędna w restauracji? Profesjonalna kostkarka do lodu wytwarza kostki lodu znacznie szybciej niż typowa zamrażarka, do której wkłada się foremki napełnione wodą. Profesjonalna kostkarka w lokalu gastronomicznym to gwarancja, że na pewno nie zabraknie lodu do drinków, koktajli czy pojemników, w których serwuje się butelki z alkoholem. W tej chwili można już bez trudu dobrać urządzenie o odpowiedniej wydajności, które będzie w pełni odpowiadać specyfice danego lokalu gastronomicznego.

Profesjonalne kostkarki do lodu (gastronomiczne) w naszej ofercie

A’Gusto oferuje swoim klientom kompletne wyposażenie profesjonalnych lokali gastronomicznych. Nie mogłoby w naszym asortymencie zabraknąć profesjonalnych kostkarek do lodu, które usprawnią pracę restauracji, baru, pubu itd. Zależy nam na tym, aby klienci znaleźli u nas wyłącznie profesjonalny sprzęt gastronomiczny. I dlatego też w asortymencie a’Gusto znajdziecie gastronomiczne kostkarki do lodu cenionych marek, jak np. Scotsman i Asber. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy kostkarki do lodu Dice, Gourmet, Nugget i Cubelet itd. Jesteśmy przekonani, że uda Wam się znaleźć w naszej ofercie profesjonalną kostkarkę o odpowiednich parametrach, która sprawdzi się w Waszym lokalu gastronomicznym. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się