Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Piece gastronomiczne

W naszym sklepie prezentujemy starannie wyselekcjonowaną ofertę pieców gastronomicznych – funkcjonalnych i niezawodnych. Każdy klient z pewnością znajdzie propozycję odpowiadającą swoim indywidualnym oczekiwaniom. 

Dlaczego piec konwekcyjno-parowy przyda się w gastronomii?

To bynajmniej nie przypadek, że piece konwekcyjno-parowe do gastronomii cieszą się obecnie tak dużym zainteresowaniem na rynku. Piece tego rodzaju to urządzenia, z pomocą których można przygotować jednorazowo większe ilości jedzenia. Każda profesjonalna restauracja powinna posiadać taki piec. Warto podkreślić, że nowoczesny piec konwekcyjno-parowy Convotherm to urządzenie, które umożliwia przyspieszoną obróbkę termiczną jedzenia. Zastosowanie takiego urządzenia pozwala na zaoszczędzenie zużycia tłuszczu (nawet do ponad 90%). W praktyce oznacza to, że piec konwekcyjno-parowy przyda się także w restauracjach serwujących klientom zdrowe potrawy. Z racji tego, że chodzi o urządzenia wielozadaniowe, można z ich pomocą zaoszczędzić energię i czas. Zakup pieca konwekcyjno-parowego od jednego z wiodących producentów jest znaczną inwestycją. Zwykle jest to wydatek rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. Warto jednak pamiętać, że chodzi o sprzęt, który pozwoli na bardziej wydajną, szybszą pracę w kuchni, co finalnie przełoży się na większe zadowolenie klientów i wyższe obroty restauracji.

Piece konwekcyjno-parowe Convotherm w naszej ofercie 

W tej kategorii znalazły się m.in. piece konwekcyjno-parowe od firmy Convotherm – urządzenia o niezwykłej funkcjonalności i wydajnym działaniu. Ich użytkowanie z pewnością usprawni pracę w kuchni, a także sprawi, że stanie się ona szybsza i łatwiejsza. Umożliwi precyzyjną obróbkę termiczną wielu różnych potraw w tym samym czasie, gwarantując nieprzeciętną wydajność. Jeżeli Twoja kuchnia obsługuje liczne zamówienia, piec konwekcyjno-parowy Convotherm albo od firmy Rational to prawdziwie niezbędny sprzęt. W naszej ofercie znalazły się najlepsze piece gastronomiczne, co gwarantuje udane zakupy. Zapraszamy!

Filtruj według

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się