Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Kostkarki do lodu Gourmet

Profesjonalne kostkarki do lodu to rozwiązanie, które przyda się zarówno w restauracji, jak i barze czy pubie. Także lokale, które świadczą szeroko pojęte usługi cateringowe, powinny zainwestować w dobrej klasy kostkarkę do lodu. To urządzenie, które wytworzy kostki lodu niezbędne do serwowania drinków, koktajli i innych napojów. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne kostkarki do lodu Gourmet, na przykład znakomite kostkarki Scotsman. Mamy nadzieję, że uda Ci się znaleźć urządzenie, które będzie odpowiadać Twoim wymaganiom.

Kostkarki do lodu Gourmet. Co to takiego?

Profesjonalne kostkarki do lodu Gourmet, zarówno Asber, jak i Scotsman, cieszą się obecnie dużym zainteresowaniem na rynku. Wiąże się to z ich niezawodnym działaniem i wysoką jakością materiałów zastosowanych do ich produkcji. Profesjonalne kostkarki do lodu Gourmet to inwestycja, którą warto rozważyć, gdy prowadzisz lokal gastronomiczny.

Jak właściwie powstaje krystaliczny, bardzo twardy lód Gourmet? Woda natryskiwana jest na poziomy parownik kostkarki, które składa się z pojedynczych, odwróconych foremek. Najczystsze kosteczki wody zamarzają najszybciej. Natryskiwana później woda wypłukuje minerały, które doprowadziłyby do mętnienia kostek lodu. Minerały trafiają finalnie do zbiornika razem z wodą - zawartość zbiornika jest usuwana przed kolejnym cyklem zamarzania kostek. Ta metoda pozwala na produkcję czystych i estetycznych kostek lodu!

W tej chwili można zdecydować się na profesjonalne kostkarki do lodu Gourmet, które produkują kostki o różnej wielkości. Pozwala to na dobranie rozmiaru kryształków do rodzaju serwowanego napoju. Przykładowo dzięki produktom takim jak kostkarki Scotsman można tworzyć małe (8 g), średnie (20 g) oraz duże (39 g) kostki.

Gastronomiczne kostkarki do lodu Gourmet. Chłodzenie wodą lub powietrzem

W tej chwili można nabyć wysokiej klasy gastronomiczne kostkarki do lodu, które chłodzone są albo wodą albo powietrzem. Także i w naszym sklepie internetowym możecie zamówić profesjonalne urządzenia obu typów. Kostkarki chłodzone powietrzem zalecane są do pomieszczeń, gdzie panuje temperatura ok. 21 stopni C. Jeśli zdecydujcie się na taki rodzaj kostkarki, musicie pamiętać o tym, że wokół urządzenia należy zapewnić swobodny obieg powietrza. Taka kostkarka nie powinna być także zabudowana, ponieważ wtedy jej wydajność bardzo spadnie. Jeśli kostkarka do lodu ma się znajdować w pomieszczeniu ciasnym, słabo wentylowanym, lepszym rozwiązaniem będzie urządzenie, w którym chłodzenie odbywa się z pomocą wody.

Jeżeli chcesz usprawnić proces przygotowywania koktajli i innych chłodzonych napojów, wybierz kostkarki Scotsman lub Asber dostępne w naszej ofercie. Zapraszamy na zakupy!

Filtruj według

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się