Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Kostkarki do lodu Dice

Nie da się zaprzeczyć, że kostkarka do lodu to urządzenie, które powinno znaleźć się w każdym barze, pubie czy innego typu lokalu gastronomicznym. Profesjonalne kostkarki do lodu to szybko działające, wydajne urządzenia, które pomogą szybko zamrozić wodę w kostki o pożądanej wielkości. W praktyce oznacza to, że z pomocą dobrej kostkarki można wygodnie przygotowywać koktajle, drinki i inne zimne napoje w barze. Jeśli interesują Cię wysokiej klasy kostkarki do lodu Dice, zachęcamy do zapoznana się z naszą ofertą dla gastronomii. Na pewno uda Ci się znaleźć u nas odpowiednie urządzenia.

Profesjonalne kostkarki do lodu Dice. Dlaczego to dobry pomysł?

Kostkarki do lodu Dice cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem na rynku. Chodzi w tym przypadku o profesjonalne kostkarki, które wytwarzają klasyczne kostki lodu w kształcie sześcianu. Rozwiązanie to ma tę zaletę, że zwiększona powierzchnia gwarantuje dłuższe schładzanie się napoju. Choćby z tego względu warto zdecydować się na gastronomiczną kostkarkę do lodu typu Dice. Tego rodzaju kostkarki są bardzo chętnie stosowane w restauracjach sieciowych, lokalach serwujących dania typu fast-food oraz kawiarniach. Wydajność takich kostkarek bierze się w dużym stopniu stąd, że ich parowniki zamontowane są pionowo. Bez problemu można znaleźć kostkarkę do lodu Dice o odpowiednich parametrach. A to z tego względu, że czołowi producenci, jak np. firma Scotsman, oferują kostkarki do lodu Dice, które mają różną wydajność oraz produkują kostki lodu o różnych rozmiarach.

Gastronomiczne kostkarki do lodu Dice. Co warto wziąć pod uwagę?

Co jest istotne przy wyborze odpowiedniej kostkarki do lodu Dice? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na rozmiar produkowanych przez dane urządzenie kostek lodu. Z powodzeniem można wybrać kostkarki, które wytwarzają małe (5 g) kostki, jak i większe (nawet do 17 g). Pojemność zbiornika, maksymalna wydajność urządzenia na dobę, rodzaj chłodzenia, typ obudowy - to parametry, które z pewnością warto uwzględnić przy zakupie nowej kostkarki do swojego lokalu gastronomicznego. Z pewnością warto wybrać taką maszynę, której czyszczenie nie jest zbyt skomplikowane. Dobrym rozwiązaniem są kostkarki z wbudowanym zbiornikiem na lód, które można zazwyczaj bez problemu zainstalować pod blatem. Wiele nowoczesnych urządzeń ma funkcję kontroli zużycia wody, co zapobiega jej marnowaniu.

Filtruj według

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się