Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Brak produktów

Wytwornice lodu płatkowego

Lód w różnej formie, zarówno pod postacią charakterystycznych kostek, jak i w formie płatków, wykorzystywany jest w lokalach gastronomicznych oraz w sklepach spożywczych. Stąd też nie dziwi, dlaczego profesjonalne lokale gastronomiczne oraz sale bankietowe inwestują w funkcjonalne kostkarki oraz wytwornice lodu płatkowego. Jeśli szukacie akurat gastronomicznych wytwornic lodu płatkowego, zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszym aktualnym asortymentem. Mamy nadzieję, że uda się Wam znaleźć u nas interesujące urządzenia. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Profesjonalne wytwornice lodu płatkowego. Do czego służą?

Lód płatkowy wykorzystywany jest przede wszystkim w gastronomii. Płatki lodu są niezastąpione na ladach ekspozycyjnych ze świeżymi rybami, do ekspozycji żywności, a także do schładzania różnych napojów. Lód płatkowy służy również do schładzania butelek alkoholu w pojemnikach. To jednak nie wszystko. Lód płatkowy wykorzystywany jest również w medycynie, przemyśle, piekarniach, obiektach SPA&Wellness itd. Do wytwarzania lodu płatkowego niezbędna jest profesjonalna wytwornica. Jak działa tego rodzaju urządzenie? Zasadniczo lód płatkowy to lód zbliżony do naturalnej postaci, który wytwarzany jest w temperaturze nieco poniżej 0 stopni C. Wysokiej klasy wytwornice lodu produkują lód płatkowy dwóch rodzajów:
  • Flake - zawartość wody wynosi 25%;
  • Superflake - zawartość wody wynosi 15%.

Gastronomiczne wytwornice lodu płatkowego - nowoczesne rozwiązania

Gastronomiczne wytwornice lodu płatkowego bazują na technologii pionowego, cylindrycznego parownika z wiertłem, który w trakcie swojej pracy wyciska lód przez obudowę łożyska górnego. Tak powstaje lód w formie płatków, ze względu na fakt, że płatki lodu produkowane są w temperaturze tylko nieznacznie poniżej 0 stopni C, są one stosunkowo wilgotne. Pod tym względem przypominają lód w jego naturalnej postaci.
Nie da się zaprzeczyć, że producenci urządzeń dla gastronomii dokładają starań, aby oferowane przez nich rozwiązania były coraz bardziej funkcjonalne. Tak jest również w przypadku obecnie dostępnych na rynku wytwornic lodu płatkowego Scotsman, które coraz częściej bazują na innowacyjnych technologiach zapobiegających rozwojowi bakterii.

Wytwornice lodu płatkowego - nasza aktualna oferta

Jeśli jesteście zainteresowani profesjonalnymi wytwornicami lodu płatkowego, które przydadzą się zarówno w lokalach gastronomicznych, jak i sklepach, punktach medycznych, przemyśle itd., zachęcamy do przestudiowania naszej oferty. Nasz sklep internetowy a'Gusto nieodmiennie dokłada starań, aby klienci mogli znaleźć na naszej witrynie nowoczesne, niezawodne urządzenia. Tak jest i w tym przypadku. Nasza aktualna oferta obejmuje wysokiej klasy profesjonalne wytwornice lodu płatkowego Scotsman, czyli marki, która od lat cieszy się bardzo dobra opinią na rynku. Z pomocą oferowanych u nas wytwornic można z powodzeniem otrzymać zarówno lód płatkowy typu Flake, jak i Superflake. Na pewno uda Wam się znaleźć u nas urządzenie o odpowiednich parametrach technicznych w naszym sklepie.
Filtruj według

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się