Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Porcelana Rustico

Nie wszyscy restauratorzy poszukują klasycznej białej porcelany do swoich lokali. Jeśli i Wy jesteście raczej zainteresowani porcelaną utrzymaną w dość surowym stylu, zachęcamy do bliższego przestudiowania naszej oferty. W a'Gusto możecie obecnie bez przeszkód zamówić także porcelanę Rustico, która od razu przyciąga wzrok swoim oryginalnym designem.

Filtruj według

Oryginalna porcelana Rustico

Porcelana Rustico to naczynia o prostych kształtach, utrzymane w kolorach ziemi. Tym razem chodzi o półmiski, miski i talerze, które sprawdzą się w restauracjach urządzonych w coraz bardziej popularnym obecnie stylu rustykalnym. Jeśli Wasza restauracja została zaaranżowana na modłę tradycyjną, postawiliście na naturalne drewno, len itd., możecie z powodzeniem zainwestować w oryginalną porcelaną Rustcio. Będzie ona świetnym dopełnieniem tego rodzaju dość surowych wnętrz. Jedno jest pewne, oryginalna porcelana Rustcio na pewno zwróci na siebie uwagę.

Wysokiej klasy porcelana Rustico dla Twojej restauracji

Chyba każdy restaurator zgodzi się z tym, że na opinię gości o danym lokalu wpływa bardzo wiele czynników. Nie tylko jakość i smak podawanych dań. Goście zwracają uwagę także na detale, dlatego też warto zadbać o to, aby dania i napoje w lokalu serwowane były na wysokiej jakości porcelanowych talerzach, których estetyce nie można nic zarzucić. Jeżeli zdecydujecie się właśnie na oryginalną porcelanę gastronomiczną Rustico, Wasi goście na pewno zauważą ten interesujący szczegół.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się