Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Zbiorniki do przechowywania lodu

Doskonałym uzupełnieniem kostkarek i wytwornic lodu są nowoczesne zbiorniki do przechowywania lodu. Tego rodzaju zbiorniki przydadzą się wszędzie tam, gdzie potrzebny jest na bieżąco produkowany przez profesjonalne urządzenia lód. Jeśli w Waszym lokalu gastronomicznym pracuje kostkarka do lodu, na pewno warto wybrać także zbiornik na lód. Z pomocą dobrej jakości zbiornika na lód przechowywanie kostek, łusek, a także płatków lodu stanie się o wiele prostsze. Zbiorniki na lód umożliwiają przechowywanie lodu w różnej formie. Nowoczesne zbiorniki produkowane są z materiałów, które zapewniają dobrą izolację, są wytrzymałe. Pojemniki mają solidną budowę. Jeśli jesteście zainteresowani wysokiej klasy zbiornikami na lód, zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Profesjonalne zbiorniki do przechowywania lodu

Czym właściwie charakteryzują się profesjonalne zbiorniki do lodu, które wykorzystywane są w restauracjach, barach, kawiarniach, pubach i innych lokalach gastronomicznych? Dostępne w tej chwili rozwiązania to izolowane zbiorniki, które mają wzmocnione zawiasy, przez co podniesiona jest ich wytrzymałość. Warto podkreślić, że obecnie oferowane gastronomiczne zbiorniki do przechowywania lodu wyróżniają się nie tylko swoją funkcjonalnością, ale także eleganckim, nowoczesnym designem. To rozwiązanie, które będzie się bardzo dobrze prezentować na zapleczu Twojej restauracji. W tej chwili można z powodzeniem wybrać zbiorniki na lód, których zewnętrzne panele wykonane zostały z bardzo wytrzymałej stali nierdzewnej.

Gastronomiczne zbiorniki do przechowywanie lodu - rozwiązanie niezbędne w barach i restauracjach

Wiadomo, że w punktach gastronomicznych - zarówno w restauracjach, jak i barach, sieciowych kawiarniach czy na dużych salach bankietowych, wykorzystywane są wytwornice i kostkarki do lodu. Wyprodukowany lód można w razie potrzeby wygodnie przechować w specjalnych zbiornikach do lodu. Obecnie można już bez problemu wybrać klasyczne zbiorniki z pochyłą klapą, które mają dobrą izolację i zaokrąglone wewnętrzne narożniki (ułatwiają one utrzymanie higieny). Warto podkreślić, że tego rodzaju praktyczne rozwiązanie mają najczęściej pochyłe drzwiczki, co ułatwia dostęp do lodu i sprawia, że użytkowanie zbiornika jest o wiele prostsze na co dzień. Bez problemu można dobrać zbiornik do przechowywania lodu o adekwatnej do potrzeb konkretnego lokalu pojemności.

Filtruj według

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się