Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Pojemniki do przechowywania HACCP

W naszej ofercie znajdziesz pojemniki do przechowywania żywności wykonane z polipropylenu, spełniające wszystkie wymogi HACCP w przechowywaniu i oznaczaniu. Produkty znakomicie organizują magazynowanie i nadają się do transportu. Nie trać czasu na lokalizację artykułów spożywczych. Pojemniki gastronomiczne dostępne w tej kategorii ułatwią i usprawnią pracę w kuchni, pozwalając dbać o porządek i kontrolować świeżość żywności.

Filtruj według

Pojemniki HACCP - pełnia funkcjonalności  

Pojemniki z polipropylenu Tom-Gast są przezroczyste, dzięki czemu wszelkie artykuły spożywcze pozostają widoczne. Bez problemu ocenisz stan i wygląd konkretnych składników. Na ściankach umieszczono trwałe etykiety na informacje o dacie ważności i sposobie magazynowania. Można pisać po nich zmywalnymi flamastrami. Pojemniki do przechowywania żywności nadają się do używania w zamrażarce. Są łatwe w utrzymaniu czystości. Umyjesz je również w zmywarce. Aby zwiększyć funkcjonalność produktów, można dokupić do nich specjalne pokrywy, kolorowe klipsy i zestaw zmywalnych markerów

Zgodność z HACCP

W gastronomii używa się pojemników atestowanych. Oznacza to, że akcesoria do przechowywania żywności muszą być zgodne z przepisami HACCP. Wspomniany system gwarantuje bezpieczeństwo konsumentów. Pojemniki Tom-Gast powstały z materiałów chemicznie obojętnych, nieprzenikających do żywności i niewpływających na ich smak. Produkty dostępne w tej kategorii nie absorbują zapachów, ponadto umożliwiają oznaczanie składników zgodnie z zasadami HACCP. Pojemniki gastronomiczne oferowane w naszym sklepie zostały wykonane bez szkodliwego bisfenolu, dlatego okazują się w pełni bezpieczne.

Oszczędzaj czas i dbaj o porządek z pojemnikami do przechowywania żywności

Proponowane produkty dostępne są w różnych rozmiarach, dlatego nadają się do przechowywania rozmaitych artykułów spożywczych. Prosto zorganizujesz magazynowanie, a przez to całe funkcjonowanie kuchni. Nie marnuj cennych minut na szukanie potrzebnych produktów. Zlokalizuj je błyskawicznie i nie przerywaj pracy. Wygląd i przydatność składników ocenisz bez otwierania pokrywy. Przejrzystość oznaczeń i przezroczysta powierzchnia pozwolą łatwo sprawdzić, czy z przechowywanych produktów możesz przygotować dane potrawy. Wypróbuj pojemniki gastronomiczne już dziś i przekonaj się o ich wysokiej jakości i funkcjonalności.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się