Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Porcelana Royal Crown Derby

Osoby zainteresowane nabyciem do swojego lokalu gastronomicznego wysokiej klasy porcelany stołowej, która zwraca uwagę swoim ciekawym kształtem i bardzo precyzyjnym wykończeniem, zachęcamy do zapoznania się z produktami marki Royal Crown Derby. Ta produkowana w Wielkiej Brytanii wysokiej klasy porcelana zdobyła już uznanie na całym świecie. To porcelana o ciekawym designie, które jakości nie można nic zarzucić.

Ekskluzywna porcelana Royal Crown Derby - zastawa dla wymagających

Royal Crown Derby to ceniona brytyjska marka, która na rynku obecna jest już od XVIII wieku. Także i dzisiaj ten ceniony producent oferuje wysokiej jakości naczynia porcelanowe, które z powodzeniem mogą być stosowane również w restauracjach i hotelach.

Firma Royal Crown Derby produkuje od ponad 250 lat szeroko pojętą porcelanę kostną. Początkowo porcelana Royal Crown Derby znajdowała zastosowanie w jadalniach zamożnej szlachty. W 1890 królowa brytyjska Wiktoria pozwoliła manufakturze używać określenia "Royal". Obecnie to naczynia, które kupowane są zarówno przed klientów indywidualnych, jak i przez restauracje, którym zależy na ekskluzywnym wyposażeniu. Piękne wzornictwo, dokładność wykonania, niebanalne zdobienia - tego możecie się spodziewać, kupując porcelaną Royal Crown Derby.

Filtruj według

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się