Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Młynki do soli

Młynki do soli dostępne w naszym sklepie z łatwością możemy dopasować do faktury, miękkości i struktury soli, dlatego też ich działanie okazuje się wyjątkowo szybkie i sprawne. Łatwo dopasujesz poziom mielenia do zamierzonego rozmiaru kryształków. Obsługa młynków do soli jest przyjemnością, szczególnie że akcesoria od firmy Peugeot prezentują się szykownie i oryginalnie. Uwagę zwraca też wielość dostępnych wariantów.

Młynki do soli to niezbędne, choć często niedoceniane elementy kuchennego wyposażenia. Oprócz funkcji praktycznej mogą pełnić rolę interesującej ozdoby. Warto zapoznać się z młynkami dostępnymi w naszym asortymencie, by znaleźć poręczne akcesoria świetnie układające się w dłoni. Nasze młynki do soli dostępne w różnych wielkościach, wykonane z rozmaitych materiałów, czyli drewna, metalu i akrylu oraz występujące w kilku wersjach kolorystycznych. Bez problemu znajdziesz akcesorium dopasowane do Twoich potrzeb i indywidualnego stylu.

Filtruj według

Młynki do soli produkowane przez francuską firmę Peugeot spełniają najwyższe standardy funkcjonalności. Sercem młynków do soli jest niezawodny mechanizm z utwardzonej stali, który jest nie tylko niezawodny, ale też zwiększa efektywność mielenia. Zaprojektowano go tak, aby bez problemu mielił sól morską lub kamienną. Należy pamiętać, aby nie narażać mechanizmu na korozję i nie używać wilgotnej soli. Nota bene wszystkie mechanizmy w młynkach do soli Peugeot są objęte gwarancją, a wygląd akcesoriów zachwyca najbardziej wymagających użytkowników.

Wybrane modele posiadają innowacyjny u' Select, który zapewnia regulację grubości mielonych kryształków soli. Dodatkowo działa on bardzo płynnie. Warto nadmienić, że najlepiej jest mielić i dodawać sól do naszych ulubionych dań bezpośrednio przed podaniem. Nikogo nie trzeba raczej przekonywać o tym jak doskonale świeżo zmielona sól wydobywa głębię smaku. Trwałe i produkowane z wysokogatunkowych materiałów, zwracają uwagę swoim stylowym designem. Dzięki tym cechom mogą być zarówno poręcznymi przyborami kuchennymi, jak i gustownymi ozdobami.

Czerpiąc z wieloletniego doświadczenia Peugeot tworzy młynki spełniające oczekiwania kucharzy amatorów i profesjonalistów, a my zapomnijmy o standardach minionej epoki jakimi były solniczka i pieprzniczka. Zachwyćmy swoich gości mieląc przy stole pieprz i sól do smakowitych dań.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się