Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Młynki do przypraw

W tej kategorii oferujemy praktyczne młynki do przypraw, czyli akcesoria niezbędne w każdej kuchni. Prezentowane produkty wyróżniają się trwałością, a także innowacyjnymi rozwiązaniami, dlatego korzystanie z nich podczas przygotowywania potraw jest czystą przyjemnością. Spośród młynków do przypraw najczęściej korzystamy z młynków do pieprzu i soli. W naszej ofercie są zarówno jedne, jak i drugie. Produkowane są przez firmę Peugeot, której logo jest synonimem wysokiej jakości.

Filtruj według

Wachlarz produktów jest naprawdę imponujący, bo są tutaj młynki do przypraw: manualne jak i elektryczne, w rożnych wielkościach i zróżnicowanej kolorystyce i kształcie. Młynki Peugeot zwracają uwagę starannym wykonaniem, które jest gwarancją trwałości. Producent tworzy swoje wyroby wyłącznie z wykorzystaniem najlepszych materiałów, dlatego można być pewnym, że zakup akcesoriów kuchennych okazuje się inwestycją na lata. Ergonomiczny design i wykorzystywanie technologii zwiększającej wygodę użytkowania wpływają na to, że warto zdecydować się na młynki Peugeot. Firma stawia na wydobycie maksimum smaku i aromatu.

Francuska marka produkuje oddzielnie młynki do pieprzu i soli, aby podkreślić wyjątkowy kształt, strukturę i twardość danej przyprawy. Wybrane modele młynków do przypraw wyposażono w mechanizm u’Select, z pomocą którego regulujemy grubość przypraw i ewidentnie skracamy czas mielenia.

Czy młynki do przypraw Peugeot są dobrym wyborem?

Warto nadmienić, że tylko nieliczne młynki do przypraw dostępne na rynku posiadają gwarancję, a młynki Peugeot mają gwarancję na mechanizm. Dania przyprawione świeżo zmielonym przyprawami zyskują nową jakość. Pieprz i sól rozdrobnione przy pomocy młynka wydobywają głębię z każdej potrawy i podkreślają smak wszystkich jej składników. Uzupełnij więc wyposażenie swojej kuchni praktycznymi akcesoriami dostępnymi w tej kategorii. Nasze młynki do przypraw Peugeot spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników, dlatego warto zdecydować się na ich zakup. Młynki do przypraw Peugeot pojawiają się w wyposażeniu renomowanych restauracji, bo ich rangę docenili najlepsi Szefowie Kuchni na świecie. Są nie tylko funkcjonalne, ale też świetnie się prezentują dopełniając wygląd całej zastawy stołowej to po prostu perełka designu.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się