Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Bloki na noże

Bloki na noże należą do niemal niezbędnych akcesoriów, wtedy gdy w naszej kuchni korzystamy z japońskich noży. Powstały z myślą o bezpieczeństwie pracy w profesjonalnej gastronomii, jak również w celu ochrony ich perfekcyjnej ostrości. Ze względu na materiał najbardziej wskazane są bloki na noże ze stali nierdzewnej. Ponieważ stal nierdzewna należy nie tylko do najtrwalszych, ale także do najbardziej higienicznych materiałów. Bardzo ważne jest to, że ma ona właściwości antykorozyjne i nie jest podatna na zarysowania. Przy tak gładkiej powierzchni bez rys bakterie jeśli nawet się pojawią są bez szans, bo nie namnażają się w mikro - przestrzeniach. Bloki na noże ze stali nierdzewnej to także świetny wygląd.

Filtruj według

Stalowy blok Global GKB – 52 zapewnia łatwy dostęp do noży w każdym momencie. Ma konfigurację aż 11 otworów, z czego 10 mieści noże, zaś 11 jest na pręt ostrzący. Noże spoczywają bezpiecznie w bloku, a my nie tracimy czasu na ich odnalezienie. Z pewnością ich stan naostrzenia w bloku jest na najwyższym poziomie. Konstrukcja bloku jest bardzo praktyczna, ponieważ podstawa jest ruchoma. Łatwo więc możemy zdjąć ją do mycia. Przy jej projekcie zadbano o ergonomię i nie ślizga się ona na blacie.

Możemy też spotkać bloki na noże z innych aniżeli stal nierdzewna materiałów. Co prawda nie są one tak trwałe jak te ze stali nierdzewnej, ale są od nich tańsze i dobrze spełniają swoje funkcje. Analogicznie są skonfigurowane na wiele noży. W przypadku bloku Global GKB – 52 CB to 9 otworów na noże i 1 na pręt ostrzący lub też bardzo w kuchni przydatne nożyczki. Blok jest wyposażony w ruchomą i antypoślizgową podstawę, dzięki czemu łatwo możemy ją umyć. Nie dotyka nas problem zanieczyszczeń zbierających się na dnie bloku. I nie tracimy czasu na mozolne niekiedy usuwanie zanieczyszczeń.

Bloki na noże Global gwarantują bezpieczeństwo i duży komfort pracy kucharzy. Dlatego warto o nich pomyśleć od razu przy zakupie noży.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się