Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

TOM GAST

Tom Gast to Polska firma gwarantująca jakość i profesjonalizm swoich produktów. Firma istnieje na rynku od 1998r za czym idzie 20 lat doświadczenia w branży HoReCa.

TAK MÓWI O SOBIE TOM GAST

PASJA

Tworzymy zespół ludzi, który poprzez pasję do gastronomii kreuje jej polskie oblicze. Zrozumienie potrzeb Klientów i tworzenie najbardziej optymalnych rozwiązań, to założenia naszego zespołu. Wielu z nas pasjonuje się sztuką kulinarną.

JAKOŚĆ

Długofalowa współpraca z uznanymi na świecie producentami sprawia, że na bieżąco podążamy za trendami i nowościami rynku HoReCa. Wysoka jakość oraz innowacyjność produktów wpisana jest w założenia naszej firmy.

PROFESJONALIZM

Profesjonalna obsługa i produkty najwyższej jakości – tym zdobywamy zaufanie naszych Partnerów już od 18 lat. Zdobyte uznanie naszych Dostawców motywuje nas do rozwoju i zobowiązuje do profesjonalnej polityki sprzedażowej.

ZADOWOLENIE

Z myślą o satysfakcji i zadowoleniu Klientów, kładziemy nacisk na jakość produktów, różnorodność oferty i podążanie za rozwojem rynku gastronomicznego. Naszym największym sukcesem jest zadowolenie Klienta i świadomość, że sprostaliśmy jego oczekiwaniom.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się