Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Noże japońskie

W kuchni zawsze potrzebne będą jak najbardziej ostre i niezawodne noże. Jest to szczególnie ważne w lokalach gastronomicznych, z racji że w tej pracy używa się ich bez przerwy. Mały błąd, czy nieumyślne zniszczenie noża może być opłakane w skutkach, gdyż niechciany kawałek metalu może dostać się do potrawy. Aby zapobiec takim sytuacjom, należy zaopatrzyć lokal w jak najlepszej jakości wyposażenie, a w szczególności noże, które będą używane bez przerwy.

Filtruj według

W naszym sklepie znajdą Państwo najwyższej klasy noże japońskie, które cechują się niesamowitą wytrzymałością. Są stworzone z najwyższej jakości stali wysokowęglowej, dzięki czemu ich odporność i niezawodność klasyfikuje noże jako lidera na rynku. Zaprojektowane z dbałością o najmniejsze szczegóły wyróżniają się nietuzinkowym, klasycznym, japońskim designem.

Posiadamy wiele różnej wielkości noży, dzięki czemu każdy może wybrać idealny produkt pasujący do najróżniejszych lokali gastronomicznych. Oprócz wytrzymałego ostrza, japońskie noże posiadają również specjalnie zaprojektowane rękojeści z polimerów, dzięki którym są antybakteryjne, świetnie leżą w dłoni i pozwalają na mocny chwyt. Trzeba jednak pamiętać, że tak dopracowane noże muszą być czyszczone ręcznie, ze względu na to, że zmywarka może negatywnie na nie wpłynąć.

Jeśli więc szukają Państwo najwyższej klasy wyposażenia gastronomicznego restauracji to w naszym sklepie znajdą państwo szeroki asortyment najlepszych, wyselekcjonowanych produktów.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się