Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Pokrywa do garnków 40 cm Tom-Gast P1-2161-40

Charakterystyka pokrywy Tom-Gast 40 cm:

  • Najwyższej jakości stal nierdzewna 18/10 z satynowym wykończeniem
  • Nadaje się do mycia w zmywarkach przemysłowych
  • Pasuje do wszystkich garnków, patelni i rondli Tom-Gast o średnicy 40 cm
  • Średnica 40 cm
  • Uchwyt mocowany beznitowo
  • Gwarancja 5 lat
86,79 zł brutto 103,32 zł
70,56 zł netto
Wysyłka w ciągu 2 dni
Kod produktu:
P1-2161-40
EAN13:
Producent:
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Opis

Pokrywa satynowa Tom-Gast wykonana jest z bardzo trwałej stali nierdzewnej 18/10. Jest idealnie dopasowana do garnka o średnicy 40 cm. Na górze pokrywy umieszczono, nienagrzewający się i beznitowo mocowany uchwyt. Pokrywy Tom-Gast podlegają 5 letniej gwarancji. Można je eksploatować przez wiele lat.

Pokrywy tłoczone z jednego kawałka stali

W przypadku pokryw i garnków bardzo ważna jest trwałość, a tłoczenie z jednego kawałka stali to najlepszy sposób, aby ją osiągnąć. 

Stal nierdzewna 18/10 w pokrywach Tom-Gast

Stal nierdzewna jest powszechnie uznawana za bardzo trwały materiał. Znamy jej zbawienne właściwości antykorozyjne z kuchni domowej. Stal nierdzewna 18/10 to stal bardzo twarda, ze względu na zawartość niklu. Nikiel powoduje nie tylko trwałość stali. Nadaje jej połysk, uodparnia na zarysowania i gwarantuje idealną gładkość co poprawia warunki higieniczne. Ponieważ znikome zarysowania to nie tylko efekt wizualny. To również ogromne utrudnienie dla bakterii, które będą miały problem namnażać się w mikro-zarysowaniach. Stal nierdzewna 18/10 w pokrywach gastronomicznych wykazuje również bardzo dużą obojętność na kontakt z żywnością. Mówiąc prościej nie reaguje z nią i nie przedostaje się do posiłków.

Mycie pokryw do garnków w zmywarkach przemysłowych

Mycie w zmywarkach  przemysłowych wykorzystujące szczególnie mocną chemię i nabłyszczacze może uszkodzić pokrywy do garnków nie przeznaczone do profesjonalnej gastronomii. Pokrywa może stracić swoje właściwości. Garnki i pokrywy Tom-Gast dla kuchni gastronomicznej wykazują bardzo dużą odporność na chemię używaną w profesjonalnych zmywarkach gastronomicznych. Wykorzystując zmywarki przemysłowe do mycia pokryw ze stali nierdzewnej Tom-Gast zachowujesz w 100% 5 letnią gwarancję.

Pokrywa z satynowym wykończeniem

Wykończenie satynowe to przede wszystkim estetyka wykonania, ale i dodatkowe właściwości. Pokrywy satynowe są bardzo trwałe. Materiał taki wykazuje również znaczną redukcję przywierania potraw. Co też docenimy w przypadku garnków.

Dane techniczne
P1-2161-40

Opis

Materiał ogólnie
stal nierdzewna 18/10
Zastosowania
można myć w zmywarce
Gwarancja
5 lat
Średnica
40 cm
Dostawa i zwroty
Opinie
Brak komentarzy
Akcesoria i pasujące produkty
Inne produkty w tej samej kategorii (27)

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się