Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Garnek wysoki miedziany Prima Matera de Buyer 3,3 l D-6242-20

Charakterystyka garnka wysokiego de Buyer

 • Pojemność 3,3 l
 • Średnica 20 cm
 • Wysokość 10,7 cm
 • Grubość 2 mm
 • 90% miedzi - 10% stali nierdzewnej
 • Miedź na zewnątrz dla równomiernego rozprowadzania ciepła
 • Stal nierdzewna wewnątrz dla łatwego czyszczenia
 • Ferromagnetyczne dno  do wszystkich płyt grzewczych, także indukcyjnych
 • Ergonomiczne nie nagrzewające się uchwyty ze stali nierdzewnej
1 744,94 zł brutto 2 052,87 zł
1 418,65 zł netto
Wysyłka w ciągu 2 dni
Kod produktu:
D-6242-20
EAN13:
3011246242205
Producent:
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Opis

Garnek miedziany wysoki Prima Matera de Buyer powstał w 90% z miedzi. W komplecie z pokrywą. Idealny do gotowania redukcyjnego. Gdy musimy odparować zbyt dużą ilość wody w sosie. Ścianki garnka mają wysokość 10,7 cm cm, a średnica 20 cm.  Ścianki wewnętrzne są wykonane ze stali nierdzewnej. Garnek jest bardzo trwałym produktem. Posiada wielowarstwowe dno ferromagnetyczne. Takie dno umożliwia szybkie gotowanie i równomierne rozprowadzanie ciepła w całym garnku. Wygodne  uchwyty garnka nie nagrzewają się. Garnków miedzianych de Buyer można używać na płycie indukcyjnej i innych rodzajach kuchenek. Praktycznie nie ulegają one uszkodzeniom. Przestrzegając zasad konserwacji możne je eksploatować wiele lat. Nie należy ich myć w zmywarce. Ponieważ garnek ma idealnie gładkie powierzchnie mycie jest bardzo łatwe. Do zachowania pięknego wyglądu i połysku służy pasta do czyszczenia miedzi D-4200-01N. 

Garnki miedziane de Buyer to trwałość, higiena i wygląd

Materiały użyte w garnkach to: 

 1. 90% miedź,
 2. 10% stal nierdzewna. 

Miedź należy do grona najcenniejszych materiałów. Słynie z trwałości. Garnki i rondle z miedzi mogą być używane przez wiele lat. Prawie nie ulegają zniszczeniu. Ścianki zewnętrzne wyprodukowano w całości z miedzi. Wnętrze garnków wykonano ze stali nierdzewnej. Jest ona gładka i uniemożliwia namnażanie bakterii w zarysowaniach. Gotowanie staję się bardziej higieniczne. Do takich powierzchni nie przywierają gotowane potrawy.

Ferromagnetyczne dno - gotowanie na indukcji, równomierne rozprowadzanie ciepła i ekonomiczne gotowanie

Solidne i grube dno wykonane jest ze stali  ferromagnetycznej. Taka stal umożliwia gotowanie na płycie indukcyjnej. Poza tym nie odkształca się w wysokiej temperaturze. Nie ulega procesowi korozji i jest bardzo odporna. Płaskie i gładkie dno ferromagnetyczne zapobiega stratom energii cieplnej. Ścianki zewnętrzne garnka wykonane są z miedzi. Przy takiej konstrukcji ciepło jest równomiernie rozprowadzane nie tylko na dnie, ale i na ściankach. Proces gotowania przebiega szybko. Możemy też bardzo szybko podgrzać większą ilość potrawy.

Zdrowsze posiłki w garnkach z wnętrzem ze stali nierdzewnej

Dobrze jest zwracać uwagę na to, z czego wyprodukowano używane w naszej kuchni garnki. Wiele szkodliwych składowych naczyń przedostaje się do żywności podczas przygotowania posiłków, zwłaszcza w wysokich temperaturach. Tutaj z pomocą przychodzą materiały, które wykazują dużą obojętność i nie reagują z żywnością. Taka właśnie jest stal nierdzewna, czyli wnętrze naszych garnków.

Estetyka i łatwe mycie garnków miedzianych de Buyer 

Garnki miedziane prezentują się bardzo estetycznie. Mycie i konserwacja jest bardzo prosta. Dla  zachowania ładnego wyglądu i połysku należy używać przeznaczonej do tego celu pasty. Odrobinę pasty nanosimy na powierzchnię i polerujemy. Można też spróbować domowego sposobu czyszczenia octem i solą kuchenną. 

Dane techniczne
D-6242-20

Opis

Materiał ogólnie
miedź
Zastosowania
nie można myć w zmywarce
Grubość
2 mm
Pojemność
5,4 l
Średnica
20 cm
Wysokość
10,7 cm
Dostawa i zwroty
Opinie
Brak komentarzy
Akcesoria i pasujące produkty
Inne produkty w tej samej kategorii (15)

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się