Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Rondel Głęboki Tom-Gast 6,5 l P1-2105-24

Charakterystyka rondla Tom-Gast

 • Pojemność 6,5 l
 • Średnica 24 cm
 • Wysokość 15,0 cm
 • Najwyższej jakości stal nierdzewna 18/10 z satynowym wykończeniem
 • Tłoczony z jednego kawałka stali
 • Beznitowe mocowania uchwytów dla lepszej higieny
 • Trzywarstwowe dno sandwich
 • Do stosowania na wszystkich typach płyt grzewczych, także indukcyjnych
 • Nadaje się do mycia w zmywarkach przemysłowych
 • Gwarancja 5 lat
 • Wywinięte i zaokrąglone ranty
134,81 zł brutto 168,51 zł
109,60 zł netto
Wysyłka w ciągu 2 dni
Kod produktu:
P1-2105-24
EAN13:
Producent:
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Opis

Satynowy głęboki rondel Tom-Gast jest wykonany ze stali nierdzewnej 18/10. Jego ścianki mają wysokość 15 cm, a średnica 24 cm. Jest wytłoczony z jednego kawałka stali. To bardzo trwały produkt. Ścianki rondla są bardzo solidne. Dno typu „sandwich” składa się z 3 warstw. Każda warstwa to inny rodzaj trwałego materiału. Rondel wyposażono w ergonomiczny, wentylowany uchwyt. Taki uchwyt nie nagrzewa się. Jest on zamocowany bez użycia nitów. Rondel nadaje się do płyt indukcyjnych i innych rodzajów kuchenek. Rondle Tom-Gast podlegają 5 letniej gwarancji. Do tego rondla pasuje pokrywka P1-2161-24. Gładkie powierzchnie rondla ułatwiają jego mycie. Rondel jest przeznaczony do wieloletniej eksploatacji.

Rondle Tom-Gast są tłoczone z jednego kawałka stali

Rondle produkowane z jednego kawałka stali mają większą trwałość. Ze względu na brak naprężeń materiałowych. Nie mają ryzyka rozszczelnienia np. w wyniku upadku lub przegrzania. Jednolity materiał 100% powierzchni ze stali nierdzewnej 18/10.

Rondel ze stali nierdzewnej 18/10 to trwałość, wygląd i higiena

Stali nierdzewna nie ulega korozji. Stal nierdzewna 18/10 ma dodatkowe zalety. Dzięki zawartości niklu otrzymujemy większą trwałość i połysk. Znacznie większą odporność na zarysowania i gwarancję gładkości. Nieliczne zarysowania to utrudnienie dla bakterii, którym bardzo trudno jest namnażać się w mikro-przestrzeniach.

Zdrowsze posiłki w rondlach ze stali 18/10

Warto zainwestować w takie naczynia do gotowania, w których składowe naczyń nie przenikają do żywności. Dlatego tak ważne są materiały z dużą obojętnością i nie reagujące z żywnością. Najlepszym materiałem jest stal 18/10.

Rondle przeznaczone do zmywarek przemysłowych

W zmywarkach mamy do czynienia z mocną chemią gastronomiczną. Może ona uszkodzić rondel lub zmniejszyć jego trwałość. Tak zazwyczaj dzieje się z garnkami nie przystosowanymi do profesjonalnej gastronomii. Profesjonalne rondle Tom-Gast można myć w zmywarkach przemysłowych nie tracąc 5 letniej gwarancji.

Trzywarstwowe dno „sandwich”- gotowanie na indukcji i kumulacja ciepła

Stal 18/10 poza całą masą zalet ma jedną wadę - wyklucza gotowanie na indukcji. Dlatego stworzyliśmy trzywarstwowe dno:

 1. stal 18/10,
 2. aluminium,
 3. stal 18/0.

Dzięki takiemu rozwiązaniu wewnętrzna warstwa stali 18/10 zapewnia niezwykłą gładkość, higienę i wysoką obojętność na gotowaną żywność. Aluminium oznacza szybkie, równomierne rozprowadzanie ciepła. Przy takiej konstrukcji dna jest ono bardzo wytrzymałe. Rdzeń dna z aluminium idealnie kumuluje ciepło. A stal 18/0 możliwość gotowania na kuchniach indukcyjnych.

Satynowe wykończenie rondli Tom-Gast

Satynowe wykończenie oznacza dodatkowe właściwości. Takie garnki są o wiele trwalsze. Satynowe wykończenie redukuje przywieranie potraw. Rondle satynowe pięknie wyglądają.

Wywinięte i zaokrąglone ranty rondli Tom-Gast

Zaokrąglone i wywinięte ranty to precyzyjne przelewanie płynnych potraw do innych naczyń. Dzięki nim łatwo utrzymać czystość ciągów roboczych profesjonalnej kuchni. W domowej kuchni nie pobrudzimy blatów i podłogi. 

Dane techniczne
P1-2105-24

Opis

Materiał ogólnie
stal nierdzewna 18/10
Gwarancja
5 lat
Pojemność
6,5 l
Średnica
24 cm
Wysokość
15,0 cm
Dostawa i zwroty
Opinie
Brak komentarzy
Akcesoria i pasujące produkty
Inne produkty w tej samej kategorii (32)

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się