Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Ławy cateringowe

Każda impreza w plenerze nie może obejść się bez odpowiednich stołów, krzeseł i ław, na których goście będą mogli siedzieć i spożywać przygotowane przez firmę cateringową jedzenie. Na szczęście producenci wyposażenia gastronomicznego cateringu stworzyli produkty, które idealnie nadają się na takie okazje. Ławy cateringowe to niemal niezbędne wyposażenie każdego cateringu lecz przydadzą się zarówno w restauracjach jak i w domu, kiedy organizujemy imprezę, gdzie oczekujemy dużo gości.

Filtruj według

Ławy cateringowe pozwalają na pomieszczenie znacznie więcej osób w lokalu lub przed nim. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które wykazują niesamowitą odporność na wszelkie szkodliwe czynniki zewnętrzne. Przy wyborze ławy cateringowej należy pamiętać o wymiarach, które będą bardzo ważne ze względu na wolną przestrzeń jaką dysponujemy.

Ławy cateringowe są składane, co pozwala na łatwe przechowywanie oraz transport. Są to bardzo praktyczne i niemal niezbędne produkty w lokalach gastronomicznych. Należy jednak pamiętać, że powinno się je magazynować w miejscu suchym, by nie poddały się korozji, która może niestety zniszczyć metalowe elementy konstrukcji.

Jeśli więc szukają Państwo wysokiej klasy wyposażenia gastronomicznego to w naszym sklepie z pewnością znajdą państwo produkty jakich oczekują. Cechują się jakością, przystępną ceną oraz niezawodnością.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się