Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Termosy konferencyjne

By na dłużej zachować wysoką temperaturę kawy, herbaty, czy innego napoju najlepiej użyć termosu, który ze względu na swoje zaprojektowanie idealnie będzie pasował do tego zadania. Powszechnie wiadomo, że na konferencjach, imprezach, czy nawet w podróży potrzebne są gorące napoje, które umilą czas, rozgrzeją i zachwycą walorami smakowymi gości. Dlatego właśnie w naszym sklepie znajdą Państwo szeroki asortyment termosów konferencyjnych.

Filtruj według

Stworzone są z najwyższej jakości stali nierdzewnej, która wykazuje niesamowitą odporność na wszelkie szkodliwe czynniki zewnętrzne. Należy jednak pamiętać, że zaleca się rozważne ich używanie, gdyż taki materiał pozwala pozostać naczyniu zimnym z zewnątrz przez co użytkownik może mieć wrażenie, że zawartość jest równie chłodna.

Płyn, który został wlany do środka posiada taką samą temperaturę jak w momencie nalania, dzięki czemu mają Państwo gwarancję, że termos utrzymuje temperaturę bardzo długo.

Pojemność termosów jest różna, co pozwala na wybór idealnej wielkości, jakiej Państwo potrzebują. Uniwersalnym jest jednak ten o pojemności jednego litra.

Termosy konferencyjne są uniwersalne i bardzo łatwe oraz komfortowe w obsłudze. To natomiast przełoży się na jakość i szybkość obsługi. Jeśli więc szukają państwo wysokiej klasy wyposażenia gastronomicznego restauracji, to w naszym sklepie z pewnością znajdą państwo świetnej jakości produkty.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się