Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według
Filtruj według
Marka

Termosy obiadowe

W branży gastronomicznej pracownicy muszą zmagać się z przechowywaniem żywności. Służą do tego zarówno szafy chłodzące, jak i specjalne pojemniki, które magazynują konkretne produkty. Co jednak, kiedy musimy przechować danie już gotowe, które musi zachować swoją temperaturę oraz formę? Z pomocą przychodzą producenci specjalistycznego wyposażenia gastronomicznego. Stworzyli oni termosy obiadowe, które służą do zachowania temperatury i bezpiecznego transportu żywności.

Filtruj według

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki asortyment termosów obiadowych. Przy wyborze termosu obiadowego należy przyjrzeć się kilku rzeczom.

  • Pojemności – gdy to właśnie ona klasyfikuje ile będziemy w stanie zmieścić żywności w danym produkcie.
  • Materiałom – dzięki nim będziemy mieli pewność, że termos jest najwyższej jakości i posiada certyfikaty oraz możemy upewnić się, że jest on odporny na wszelkie szkodliwe czynniki zewnętrzne.
  • Ilość zatrzasków – pozwalają na szybkie dostanie się do środka. Ponadto gwarantują zatrzymanie ciepła w środku pojemnika.
  • Wentyl odpowietrzający – eliminuje podciśnienie, dzięki czemu temperatura w termosie będzie utrzymywana jeszcze dłużej.

Termosy obiadowe są niezbędnym wyposażeniem lokali gastronomicznych, gdyż to dzięki nim potrawy mogą być transportowane bez obawy przed utratą temperatury. W gastronomii temperatura dania to jeden z najważniejszych współczynników, bez którego potrawa może stracić na jakości oraz smaku.

Jeśli więc szukają Państwo wysokiej klasy wyposażenia gastronomicznego to w naszym sklepie z pewnością znajdą państwo coś dla siebie.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się