Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Akcesoria do termosów

Termosy są niezbędnym wyposażeniem każdego lokalu gastronomicznego, gdyż przydadzą się zarówno w restauracji, jak i organizowanej w plenerze imprezie. Jednak by zwiększyć wydajność termosów, należy zaopatrzyć się w różnego rodzaju akcesoria do termosów, dzięki którym korzystanie z tych produktów będzie o wiele bardziej korzystne.

Filtruj według

W naszym sklepie znajdą Państwo bardzo szeroki asortyment różnego rodzaju akcesoriów do termosów, dzięki czemu każdy znajdzie idealne akcesoria. Jednym z bardzo użytecznych akcesoriów jest przegroda, która pozwoli znacznie wydajniej gospodarować przestrzenią w termosie. Dzięki temu będą Państwo zmieścić znacznie więcej potraw.

Warty uwagi jest również wózek na termosy. W pełni załadowany termos potrafi ważyć naprawdę sporo. Aby zmniejszyć możliwość niechybnego upuszczenia termosu lub też by odciążyć plecy pracowników, warto wyposażyć się w tego typu wózek.

Jeśli natomiast zależy Państwu na trzymaniu w termosie produktów potrzebujących ciągłego schładzania, proponujemy przegrodę chłodzącą, dzięki której żywność przechowywana w pojemniku zachowa niską temperaturę.

Wszystkie te akcesoria znacznie ułatwiają pracę w gastronomii, co przekłada się na jakość i szybkość obsługi.

W naszym sklepie posiadamy towary najwyższej jakości, których cena jest adekwatna do klasy produktów. Gwarancja jakości i zadowolenia. Jeśli więc szukają Państwo wysokiej klasy wyposażenia gastronomicznego cateringu to w naszym sklepie znajdą państwo to czego szukają.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się