Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Pojemniki do transportu

W gastronomi bardzo ważne jest transportowanie żywności w odpowiednich warunkach, gdyż źle przetransportowane produkty żywnościowe potrafią zatruć żołądek klienta. Dlatego też wymyślono specjalistyczne pojemniki do transportu produktów gastronomicznych. Cechują się zaprojektowaniem, które umożliwia zarówno schładzanie, jak i utrzymywanie ciepła potraw. To natomiast pozwala na transport we wskazane miejsce nawet takich produktów, które muszą być świeże lub ciepłe. Bardzo to ułatwia pracę w gastronomii, co przyspiesza cały proces, od pozyskania produktów, do skomponowania z nich dania.

Filtruj według

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki asortyment pojemników transportowych różnych wielkości. Dzięki różnym pojemnościom i wielkościom mogą Państwo wybrać idealny produkt nadający się do każdego lokalu.

Warto wspomnieć, że pojemniki transportowe posiadają miejsce, które wyżłobione jest w taki sposób, by mogły się tam zmieścić pojemniki GN, możliwe jest również piętrowanie. Izolacja termiczna pozwala na zachowanie temperatury nawet do 8 godzin, dzięki czemu produkty żywnościowe mogą przetrwać długą podróż w niemal identycznym stanie jak w trakcie pakowania. Jest to bardzo przydatne, kiedy lokal oferuje jedzenie na dowóz lub catering.

Jeśli więc szukają Państwo wysokiej jakości wyposażenia gastronomicznego restauracji to w naszym sklepie znajdą państwo szeroki wybór najlepszej klasy produktów.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się