Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Torby termoizolacyjne

Na pewno każdy z nas nieraz zamówił pizze lub inne danie na wynos do domu. Kiedy otwieramy drzwi dostawcy naszym oczom ukazuje się osoba trzymająca w dłoni torbę, z której wyciąga przygotowane dla nas potrawy. Jest to specjalistyczny produkt znany pod nazwą – torba termoizolacyjna. Bardzo praktyczne rozwiązanie, jeśli chcemy, by w naszym lokalu była możliwość zamówienia jedzenia do domu. Dzięki tej torbie potrawy pozostają świeże i ciepłe przez długi czas.

Filtruj według

Takie torby wykonane są z bardzo wytrzymałego materiału, który izoluje zawartość od szkodliwych czynników zewnętrznych. Ponadto torba jest w środku wyposażona w izolacje, która dodatkowo chroni żywność przed utratą temperatury. Torby takie posiadają ergonomiczne uchwyty, dzięki którym łatwo i sprawnie można je przenosić. Ich konstrukcja sprawia, że nadadzą się dosłownie wszędzie, gdyż materiał z jakiego zostały stworzone jest giętki. To sprawia, że przewożenie jedzenia na wynos będzie jeszcze wygodniejsze.

Torby na pizze jakie posiadamy w naszym sklepie są w stanie pomieścić aż 4 pizze, dzięki czemu raz wysłany dostawca może dostarczyć większą ilość potraw. Posiadamy oczywiście torby różnych wymiarów, dzięki czemu każdy klient może wybrać idealnie pasujący do standardów lokalu towar.

Jeśli więc szukają Państwo wysokiej klasy wyposażenia gastronomicznego pizzerii, to w naszym sklepie z pewnością znajdą państwo towary najlepszej jakości.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się