Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Dyspensery bufetowe

Dyspensery bufetowe stanowią nieodłączny element każdego bufetu. Dzięki nim w bardzo wygodny i higieniczny sposób możemy podać płatki śniadaniowe lub napoje. Dla wymagających znajdą się również dozowniki do mleka. Dyspenesery mają przeźroczystą tubę, która pozwala na ciekawą ekspozycję. Kraniki sprawiają, że możemy dozować wybrany produkt w bardzo prosty i czysty sposób. Mają różne pojemności oraz różne przeznaczenie.

Filtruj według

Producenci dbają również o stronę estetyczną dyspenserów . Znaleźć można słoje stylizowane na vintage, takie o bardziej pękatym zbiorniku czy tradycyjne lecz wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów co z pewnością poprawia ich estetykę.

Kwestie wyglądu są miłe dla oka, jednak najważniejsza jest funkcjonalność dyspenserów. Proste w obsłudze mechanizmy, szczelność zbiorników, dobrej jakości materiały to wszystko sprawia, że dozowniki są higieniczne i bardzo ułatwiają zorganizowanie bufetowego posiłku.

Dyspensery bufetowe do napojów mają wygodny kranik, który umożliwia nalanie płynu bez jego rozlewania. Niektóre modele zaopatrzone są w kratkę ociekową, dzięki której można zachować jeszcze większą higienę. Ustawione na bufecie dozowniki przyciągają wzrok kolorami umieszczonymi w nich sokami. Dla uatrakcyjnienia posiłku można tak dobrać napój, aby współgrał z wystrojem sali lub podawanego posiłku. A wszystko to dzięki przeźroczystym pojemnikom, w które wyposażone są dystrybutory.

Bufet śniadaniowy nie może obejść się bez dyspenserów do płatków. Umożliwiają one proste nałożenie musli do miski bez rozsypywania. Słój jest szczelnie zamknięty dzięki czemu płatki dłużej utrzymają swoją świeżość i chrupkość. W ofercie naszego sklepu można znaleźć dyspensery podwójne, czyli takie które mają dwie tuby. Takie rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić miejsce i za pomocą jednego dozownika wyeksponować 2 rodzaje płatków.

Dyspensery bufetowe są idealnym rozwiązaniem dla hotelowych bufetów oraz firm zajmujących się cateringiem.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się