Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Ekspozytory

Ekspozytory, stojaki bufetowe czy podstawy wydawcze to przydatne i bardzo praktyczne rozwiązanie do organizacji bufetu. Dzięki nim możemy wyłożyć jednorazowe dżemy, masło czy cukier. Na stojakach umieścić możemy misy z płatkami śniadaniowymi czy sosami. Wszystko zależy od naszej inwencji i zapotrzebowania. Natomiast podstawy wydawcze doskonale przydadzą się do ułożenia gotowych kanapek, które oddzielone przegródką zachowają higienę i estetykę.

Filtruj według

Wszelkiego rodzaju ekspozytory są najczęściej wykonane z tworzywa sztucznego, stali nierdzewnej i metalu. Spotkać możemy też stojaki zrobione z drewna, na których powiesić możemy precle lub kiełbasę. Takie rozwiązanie bardzo uatrakcyjnia puby, gdyż mogą gościom podać przekąskę niewymagającą czekania.

Ekspozytory mają bardzo szerokie zastosowanie a ich wybór zależy od tego co chcemy wydać na bufecie. Bardzo ułatwiają organizowanie posiłków, są łatwe w utrzymaniu czystości i potrafią urozmaicić bufet. Wystawione stojaki z misami, w których możemy podać np. płatki śniadaniowe pozwolą na oszczędność miejsca na stole.

Stalowe ekspozytory do kanapek występuję w różnych kształtach. Jedne są z klasycznymi przegródkami a drugie mają półokrągłe wgłębienia , aby można było ułożyć w nich bagietki czy hot dogi. Stal z której wykonane są ekspozytory gwarantuje odporność na uszkodzenia oraz trwałość. Jest to materiał bardzo prosty w utrzymaniu czystości co zapewnia higienę podawanych przez nas kanapek.

Poza umieszczeniem w nich jednorazówek możne wykorzystać ekspozytory do prezentacji finger food, czyli dań na jeden kęs. Wydane na takim ekspozytorze kolorowe przekąski z pewnością przykują uwagę gości. Z tego powodu stojaki są również przydatne w firmach organizujących catering.

Ekspozytory dedykowane do gastronomii stanowią idealne rozwiązanie dla małych barów, restauracji, piekarni lub małych gastronomii, w których szybko możemy dostać smaczny posiłek.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się