Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według
Filtruj według
Marka

Kociołki do zup

Kociołki do zup to rodzaj podgrzewaczy bufetowych, które przeznaczone są właśnie do podgrzewania zup. Poza zupami można w nich ogrzać gulasz, krem czy sosy. Kociołki mają prostą konstrukcję i są wygodne w użytkowaniu co powoduje, że często i chętnie wykorzystują je firmy zajmujące się cateringiem oraz lokale gastronomiczne. Sprawdzą się również na wszelkich imprezach plenerowych. Można je łatwo przetransportować i podać ciepły posiłek.

Filtruj według

Większość kociołków do zup ma termostat, który pozwala regulować temperaturę. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu możemy odpowiednio podgrzać potrawę. W środku kociołka znajduje się pojemnik na zupę wykonany ze stali nierdzewnej. Ten pojemnik można wymieniać. Dzięki takiemu rozwiązaniu można mieć przygotowane w wymiennych pojemnikach różne dania i tylko je podgrzewać. Dodatkowym plusem wyjmowanego pojemnika jest higiena urządzenia.

Kociołki do zup ogrzewają potrawę za pomocą płaszcza wodnego. Takie rozwiązanie sprawia równomierne ogrzewanie płynu. Nie ma więc obawy, że zupa na dnie kociołka będzie cieplejsza od tej na samej górze.

Pojemność kociołków mieści się w granicach od 5 do 10 litrów. W większości ich obudowa wykonana jest ze stali malowanej. Zapewnia to łatwość w utrzymaniu czystości urządzenia. Dla większej wygody kociołki mają pokrywę z wycięciem na łyżkę oraz zawias, który umożliwia na łatwiejsze podnoszenie pokrywy.

Kociołki do zup poza swoją praktycznością i wygodą użytkowania mogą pełnić również element ozdobny. Pękaty design, błyszcząca obudowa, a do tego odpowiednio dobrane talerze czy miski sprawią, że kociołek będzie przykuwał wzrok. Ciepłe danie z kociołka na początek z pewnością pobudzi apetyt naszych gości.

W ofercie sklepu agusto znajdziecie kociołki do zup o różnej pojemności i różnym wykończeniu. Wybór odpowiedniego kociołka zależy od potrzeb. Jeżeli macie wątpliwości co do wyboru modelu zapraszamy do kontaktu z nami - chętnie pomożemy.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się