Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Podgrzewacze bufetowe

Podgrzewacze bufetowe to bardzo popularny produkt głównie w restauracjach i hotelach które oferują usługi bankietowe lub organizację wszelkiego rodzaju imprez. Dzięki podgrzewaczom bufetowym możemy przez długi czas utrzymać odpowiednią temperaturę potraw, które serwujemy.

Filtruj według

Podgrzewacze bufetowe są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu są odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i otarcia. Podgrzewacz bufetowy posiada uchwyty, które umożliwiają przenoszenie z miejsca na miejsce nawet wtedy, kiedy w środku jest już potrawa. Podgrzewacze bufetowe posiadają szczelną pokrywę, która sprawia, że danie utrzymuje swoją temperaturę, i się nie wychładza. Najczęściej są one przeznaczone do samodzielnego montażu.

Podgrzewacze bufetowe szczególnie przydadzą się na wszelkiego rodzaju bankietach i imprezach typu wesele, chrzciny, czy urodziny. Jeżeli Twoja restauracja lub hotel nie posiadają w swym wyposażeniu podgrzewaczy bufetowych koniecznie odwiedź sklep gastronomiczny agusto. Tam z pewnością znajdziesz idealny sprzęt, który w stu procentach sprosta potrzebom Twojej restauracji.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się