Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

System bufetowy Zieher

System bufetowy Zieher to nieograniczone możliwości prezentowania dań. To zarówno wyselekcjonowane materiały o różnych fakturach i kolorystyce jak i ich połączenie z subtelnym oświetleniem LED. Serwowane w ten sposób dania nie tylko wspaniale wyglądają, ale zachęcają do ich spróbowania od pierwszego spojrzenia. To spektakularna oprawa dla bufetu na wydarzenia kulinarne, przyjęcia i koktajle.

Filtruj według

System bufetowy Zieher tworzą dwie główne linie, a mianowicie Skyline i Sqareline. Poszczególne elementy obu linii mają charakterystyczne akcenty jednocześnie jednak dają nieograniczone pole zestawiania ich ze sobą na jednym bufecie. Koncepcja Skyline jest bardzo wyrazista. W zależności od potrzeb możecie Państwo zdecydować się na wybrane elementy tego systemu lub też wybrać kompletny zestaw.

W agusto.pl proponujemy taki gotowy bufet Skyline. Tworzą go poniższe elementy o różnych wymiarach takie, jak: kolumny schodki łupki talerze platery.

Projekt kolumn to oczywiste nawiązanie do drapaczy chmur z Manhattanu. Podobnie jak nowojorskie wieżowce Skyline operuje efektowym stalowym blaskiem. Sugerujemy też, aby dla jeszcze lepszego efektu wizualnego pomyśleć o tubach LED. To idealne światło dla wyeksponowania wszystkich walorów przekąsek ułożonych na transparentnych szklanych schodkach i platerach z naturalnego łupka. Same zaś kolumny wykonano ze szlachetnej, ale też bardzo trwałej stali nierdzewnej 18/10. Dodatkowo dla jeszcze lepszego efektu ich powierzchnia jest wysokopolerowana.

Natomiast system Squareline to minimalistyczne kolumny w dwóch wysokościach, które wraz z ręcznie wykonanymi tacami z drewna orzechowymi lub akrylowymi tworzą elegancki i nowoczesny serwis. Ponadto oferuje możliwość różnorodnych i wielowymiarowych aranżacji, bo można niemal w dowolny sposób zestawiać zarówno tace, jak i kolumny czy też schodki. Ciekawy efekt wizualny podkreśla różnorodność materiałów, czyli stali nierdzewnej 18/10, malowanej proszkowo w odcieniu czerni z drewnem i szkłem. Gra światła LED dopełnia tę perfekcyjną kompozycję. W naszym sklepie proponujemy kompletny zestaw Squareline Basic składający się z: kolumn, łącznika, schodków, platerów jak również talerzy bufetowych. Dostępna jest także wersja szersza, czyli Squareline Light.

Co więcej, oba systemy bufetowe Zieher są bardzo elastyczne, więc za pomocą przemyślanych akcesoriów można je dowolnie zestawiać zgodnie ze swoimi potrzebami. Ponadto taki system bufetowy to nowoczesna i elegancka forma serwowania potraw na bufecie.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się