Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

System bufetowy Stalgast

System bufetowy Stalgast ma nowoczesny i elegancki wygląd. Wszystkie elementy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można było tworzyć różne kombinacje i połączenia. Dzięki temu można je jak najlepiej dostosować do przestrzeni o rożnej wielkości. Co więcej, poszczególne moduły łączą się w spójną i stabilną konstrukcję, a kolumny są ładnie wykończone drewnianymi elementami. System bufetowy Stalgast wygląda oryginalnie, bo można go zbudować z kolumn w dwóch kolorach. Ponadto wrażenie lekkości nadają mu szklane półki. Dodatkowo na świetny efekt wizualny duży wpływ miało zastosowanie półek drewnianych oraz płyty z łupka. Zadbano o to, aby najważniejsze elementy całej konstrukcji, czyli kolumny były wykonane z odpowiednio mocnego i odpornego na ścieranie lub zarysowania materiału. W tym celu użyto stali nierdzewnej. Warto również podkreślić, że to świetne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

Filtruj według

Do nieodłącznych elementów tej ekspozycji należą łupki. Ich kolorystyka i faktura to idealne tło do ekspozycji potraw zarówno z mięsa, jak i ryb lub owoców morza. Ponadto na takich płytach świetnie prezentują się poustawiane „tematycznie” dania finger food oraz mini desery. Można eksponować je, tak, aby jak najlepiej podkreślić walory dań.

System bufetowy Stalgast z pewnością sprawdzi się podczas bankietów, koktajli i przyjęć. Doskonale uzupełni pozostałe elementy bufetu. Jego minimalistyczna forma dobrze wkomponuje się w wyposażenie ciepłego bufetu, takie jak podgrzewacze i kociołki. Funkcjonalny bufet składa się z wielu elementów niezbędnych dla wygody i sprawnego serwisu. Są tutaj trwałe i estetyczne artykuły których nie może zabraknąć gościom, czyli ekspozytory, tace, pojemniki bufetowe i koszyki. Osoba odpowiedzialna musi dobrze zaplanować układ bufetu i tak dobrać jego wyposażenie, aby obsługa wielu gości naraz przebiegała bardzo sprawnie. W przypadku sprzętu ważna jest prosta obsługa, po to aby personel zaopatrywał na bieżąco bufet w kolejne dania. Dlatego tak ważna jest właściwa organizacja bufetu i jego funkcjonalność.

Natomiast kolejną kwestią jest takie zaprezentowanie dań, aby wywołać niepowtarzalne wrażenie. Im więcej elementów z atrakcyjnych i szlachetnych materiałów tym więcej pozytywnych opinii.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się