Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Termosy stołowe

Termosy stołowe to częsty element wyposażenia bufetowego. Z pewnością większości z nas kojarzą się z klasycznym wyposażeniem bufetu. Termosy do kawy i herbaty to także wygodny sposób podania gorących napojów na bufecie śniadaniowym. Towarzyszą nam podczas prezentacji czy szkoleń lub wszędzie tam, gdzie najlepszą formą serwisu jest samoobsługa. Różnią się pojemnością i kształtem, jak również zasadą dozowania.

Niektóre z nich są z pompką, zaś inne z przyciskiem. Są łatwe w obsłudze, bo nalewanie gorących płynów jest bezpieczne i precyzyjne. Przy czym uzupełnianie kawy lub herbaty jest bardzo szybkie i nie wymaga obsługi kelnerskiej. Przy czym jakość serwowanych napojów jest doskonała, bo termosy stołowe bardzo długo utrzymują wysoką temperaturę napoju. Średnie i małe pojemności termosów są lekkie, a wygodne uchwyty ułatwiają przenoszenie.

Filtruj według

Termosy do kawy i herbaty mają najczęściej pojemność: od jednego do pięciu litrów. Są praktyczne, a ponadto wiele wzorów ma bardzo estetyczną formę. Wybrane modele mają powierzchnię ze stali polerowanej. Znakomicie też podkreślają gustowny wygląd całego bufetu. Większość ma neutralny stalowy kolor inox i łatwo zgrać je z innymi elementami wyposażenia. Do ich produkcji używa się stali nierdzewnej i konstrukcji z podwójnych ścianek. Taki bowiem patent jest gwarancją doskonałej izolacji i chroni przed ubytkami ciepła.

Poza serwowaniem kawy i herbaty, inne termosy stołowe służą do chłodzenia napojów alkoholowych. Wytwarzane z nowoczesnych tworzyw takich, jak poliwęglan lub polipropylen EPP skutecznie zapobiegają wzrostowi temperatury. Dzięki czemu można delektować się chłodnym szampanem lub białym winem.

Z pewnością to podstawa branży gastronomicznej, przede wszystkim zaś cateringowej. Aby serwowane w nich napoje zimne lub gorące miały odpowiednią temperaturę muszą być wysokiej jakości. To oznacza, że firmy wytwarzające tego typu wyposażenie dysponują odpowiednimi materiałami oraz technologią produkcji.

Dlatego też wszystkie rodzaje termosów w naszej ofercie są dokładnie przemyślane i zaopatrzone w szereg rozwiązań ułatwiających nie tylko serwis, ale też walory estetyczne. Z wyposażeniem tej jakości obsługa gości przebiega szybko i sprawnie. Polecamy zatem artykuły naszych sprawdzonych dostawców: Hendi i Stalgast.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się