Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Witrynki chłodzące i chłodnicze

System przechowywania gotowych dań, jak i półproduktów jest w gastronomii objęty rygorystycznymi przepisami. Aby sprostać tym wymogom niezbędny jest odpowiedni sprzęt, czyli witrynki chłodzące i chłodnicze. Ich rodzaje są dostosowane do sposobu ekspozycji i przeznaczenia oraz oczywiście do profilu działalności gastronomicznej. Z jednej strony zapewniają one odpowiednie warunki przechowywania, czyli niską temperaturę, zaś z drugiej umożliwiają jak najlepszą ekspozycję. Część z nich jest przeznaczona do sali obsługi, a część to typowe wyposażenie zaplecza kuchennego.

Filtruj według

Zazwyczaj witrynki chłodzące i chłodnicze nastawne służą do chłodzenia i bezpośredniego serwisu warzyw, serów, krojonych wędlin i wszelkich do nich dodatków, takich jak dipy lub sosy. Żywność tego rodzaju wymaga bowiem przechowywania w odpowiednio niskich temperaturach. Zwykle też ten typ urządzeń pozwala na wygodny system serwowania z uniwersalnych pojemników GN. Z pewnością to wygodny i funkcjonalny sposób prezentacji dań lub przekąsek serwowanych na zimno. Szeroki i swobodny dostęp do urządzenia jest bardzo wygodny dla gości lokalu gastronomicznego. Niektóre typy witryn mają zabudowę szklaną z każdej strony i wówczas serwisem zajmuje się obsługa.

Z kolei witrynki chłodzące i chłodnicze ekspozycyjne łączą funkcję przechowywania w niskiej temperaturze z odpowiednią ekspozycją. Do tej grupy urządzeń należą witryny cukiernicze. Tutaj bowiem należy oświetlić i pokazać ciasta, ciastka lub inne słodkie pyszności. Jeszcze inne typy urządzeń sprawdzają się w przypadku barów sałatkowych i barów sushi. Bary chłodzące po pierwsze bardzo ciekawie aranżują przestrzeń, a po drugie przyciągają uwagę gości. Według gastronomicznych autorytetów właściwa ekspozycja i urozmaicone wyposażenie to, równolegle z profesjonalną obsługą, podstawa sukcesu lokali gastronomicznych. Z tego względu w ofercie naszego sklepu znajdują się różne typy i wielkości urządzeń. Są one nie tylko niezawodne i funkcjonalne, ale też wykonane przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii. Czynnikiem chłodniczym jest R 600 a, a wszystkie szyby, zwłaszcza frontowe są bezpieczne. Ponadto urządzenia mają system automatycznego odszraniania. Dodatkowo ekspozycji służy optymalne, czyli LED-owe oświetlenie. Co więcej podstawy urządzeń są z odpornej i nierdzewnej stali.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się