Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Witryny grzewcze

Witryny grzewcze i inne rodzaje witryn to kwestia estetyki, ale głównie też bezpieczeństwa konsumentów. Według osób z branży ekspozycja dań w gastronomii zajmuje ważne miejsce w każdym lokalu gastronomicznym. Aby była ona jak najlepsza i odpowiadała wielu kryteriom, producenci z branży gastronomicznej projektują nowoczesne rozwiązania. Przy czym warto pamiętać, że eksponowanie dań i gotowych wyrobów to w przypadku gastronomii kwestia, która nierozerwalnie łączy się z szerszym kontekstem, czyli przechowywaniem żywności. Inne są wymogi przechowywania dań lub produktów do spożycia na zimno, a inne dla dań ciepłych. Nie można sobie pozwolić na jakiekolwiek odstępstwa w tak ważnych kwestiach. Warunki przechowywania i jak najdłuższe utrzymanie walorów potraw jest zatem priorytetem.

Filtruj według

Dlatego w punktach gastronomicznych lub sklepach coraz częściej pojawiają się idealnie dopasowane do potrzeb urządzenia. W większości zarówno witryny chłodzące, jak i grzewcze idealnie komponują się z charakterem miejsca. Mogą się różnić system wydawania. Stąd też, część z nich umożliwia samoobsługę, zaś inne zarezerwowane są do serwisu przez personel. W zależności od rodzaju produktów spożywczych mają nie tylko zróżnicowane funkcje, ale też zróżnicowane wymiary i możliwości eksponowania. Jedne oferują układ poziomy, podczas gdy inne są pionowe. Są wygodne w obsłudze i utrzymaniu czystości. Przede wszystkim też są bezpieczne, bo materiały z których je wykonano uwzględniają samoobsługę. Dlatego też elementy szklane są z bezpiecznego szkła hartowanego.

Witryny grzewcze działają najczęściej w oparciu o zasadę działania łaźni parowej i ogrzewania górnego w postaci halogenów. Dzięki takiemu podwójnemu systemowi zapewniają temperaturę utrzymania potraw w bardzo szerokim zakresie, czyli od +60 do nawet +90°C. To idealne rozwiązanie w przypadku serwisu potraw na ciepło. Ponadto mogą być urozmaiceniem wystroju. Urządzenia tego typu są eleganckie i raczej neutralne w wyglądzie. Z łatwością można dopasować je do charakteru świadczonych usług gastronomicznych lub handlu.

Materiały do produkcji są odporne na intensywne eksploatowanie. W naszej ofercie proponujemy trwałe i estetyczne witryny w różnych przedziałach cenowych najlepszych producentów: RM Gastro, RedFox, Hendi oraz Stalgast. Reasumując, taka oferta to nieograniczone i zgodne z wymogami możliwości atrakcyjnego eksponowania. Ponadto taki sprzęt pozwala na wprowadzenie nowości do karty menu.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się