Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Patery i etażery

W każdym lokalu gastronomicznym należy pamiętać o należytej ekspozycji dań oraz deserów. Nie bez przyczyny mówi się, że „najpierw jedzą oczy”. Kiedy zobaczymy przepysznie wyglądający deser, na pięknym naczyniu, od razu mamy ochotę to zjeść. Właśnie dlatego powstały takie naczynia, jak patery i eteżery. Służą one do ekspozycji potraw. Dzięki temu możemy pokazać produkty z najlepszej strony, co jest bardzo dobrą reklamą lokalu.

Filtruj według

Wybór odpowiedniej patery jest bardzo łatwy, gdyż w naszym sklepie znajdą Państwo szeroki asortyment tych produktów. Przy wyborze należy pamiętać o kilku rzeczach.

  • Rozmiar – wielkość patery lub etażery jest ważny ze względu na to, by ich zawartość nie była ani za duża, ani za mała. Wybór idealnej pozwoli na lepszą ekspozycje deseru.
  • Ilość poziomów – w naszym sklepie znajdą Państwo kilkupoziomowe patery, które idealnie nadają się zarówno do ekspozycji ciastek oraz owoców. Jednopoziomowe natomiast pasują do ciast, które nabiorą dodatkowego apetycznego wyglądu.
  • Tworzywo – posiadamy szereg pater wykonanych z różnych materiałów lecz najczęściej wybieranym są te ze stali nierdzewnej. Jest to bardzo wytrzymały i odporny na szkodliwe czynniki zewnętrzne materiał.

Każda impreza, włącznie z weselem nie obejdzie się bez eksponowanych ciastek, po które każdy z gości może sięgnąć.

Jeśli więc szukają Państwo wysokiej klasy wyposażenia gastronomicznego restauracji to w naszym sklepie z pewnością znajdą państwo najlepsze na rynku towary.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się