Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Pojemniki bufetowe

Przetransportowanie oraz późniejsza ekspozycja bufetu jest bardzo ważnym zadaniem. By należycie to wykonać należy zaopatrzyć się w wysokiej klasy pojemniki bufetowe. Pomogą one zarówno w transporcie, jak i ekspozycji potraw.

Filtruj według

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki asortyment różnego rodzaju pojemników bufetowych. Są to produkty niemal niezbędne w pracy przy gastronomii, gdyż to właśnie dzięki nim możliwe jest eksponowanie potraw w trakcie imprez plenerowych, wesel oraz po prostu w samej restauracji.

Należy pamiętać, że pojemniki mają kilka czynników, które należy rozważyć i wybrać, by produkt idealnie nadawał się do naszego lokalu gastronomicznego.

  • Pojemność – każdy pojemnik posiada inny wachlarz pojemności, dzięki któremu możemy wybrać taki, w którym będziemy mogli przechować tyle żywności ile potrzebujemy.
  • Kształt – design w dzisiejszych restauracjach jest bardzo ważnym aspektem, gdyż klienci znacznie częściej wybierają ładnie ozdobione lokale, które zachęcają do wejścia. Każdy najmniejszy szczegół liczy się w wystroju wnętrza. Dlatego też design pojemników bufetowych powinien być dobierany z gustem.
  • Tworzywo – warto wybrać najlepszej jakości produkt, by mógł służyć dłuższy czas. Przełoży się to również na higienę i wydajność pracowników, gdyż dobrze zaprojektowany pojemnik będzie wytrzymały, odporny i ergonomiczny.

Jeśli więc szukają Państwo wysokiej klasy wyposażenia gastronomicznego bufetów to w naszym sklepie z pewnością znajdą państwo najlepsze na rynku towary.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się