Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Naczynia jednorazowe

W każdym lokalu gastronomicznym potrzebne są naczynia jednorazowe. Gdy serwuje się coś na wynos, sosy najczęściej zamyka się w specjalnych jednorazowych pojemnikach, by klient mógł zjeść zawartość i wyrzucić opakowanie. Naczynia jednorazowe są bardzo mocno związane z całym zamysłem „finger food”, który polega na serwowaniu potraw „na jeden kęs”. Malutkie dania serwowane w jednorazowych pojemniczkach, które będziemy mogli wyrzucić zaraz po zjedzeniu. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie.

Filtruj według

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki asortyment naczyń jednorazowych. Są one wyprodukowane głównie z bambusa i papieru, dzięki czemu nadają się do szybkiej utylizacji. Cechuje je również wytrzymałość i nie mogą się stłuc, co na dużych imprezach jest bardzo przydatne. Materiał z jakiego są wykonane pozwala również na kreowanie bardzo oryginalnych kształtów. Dobrze wiemy, że w dzisiejszych czasach design jest bardzo ważnym elementem branży gastronomicznej, gdyż im ciekawiej podane są potrawy, tym chętniej klienci będą odwiedzać ten lokal. Geometria dodaje nowoczesności. Klasyczne kształty pozwalają natomiast na minimalizm, który również jest ceniony.

Jeśli więc szukają Państwo wysokiej klasy wyposażenia gastronomicznego bufetów to w naszym sklepie znajdą państwo najwyższej jakości towary w niskich, atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się