Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Patyczki, szpilki, wykałaczki

Prowadząc restaurację, czy bar musimy zadbać o to by nasze wyposażenie było kompletne. A co za tym idzie, by potrawy przez nas przygotowywane, były tworzone w sposób estetyczny i zgodny z recepturami i wszelkimi wytycznymi. Pyszne szaszłyki, czy zrazy, wymagają specjalnego traktowania. Patyczki, szpilki i wykałaczki sprawią, że Twoja danie będzie idealnie trzymać się w ryzach, i nie tylko pysznie smakować, ale również prezentować się tak, jak należy.

Filtruj według

Patyczki, szpilki i wykałaczki są nie tylko potrzebne do dań na słono, ale również do deserów i drinków. Częstym deserem wykorzystującym patyczki, szpilki i wykałaczki są owoce w czekoladzie. Dzięki wykałaczkom bez problemu możemy nabić ulubiony owoc i okrasić go czekoladą, bez ubrudzenia dłoni.

Szpilki wykonane są najczęściej z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu są one przyjazne dla człowieka. Wykałaczki i patyczki są wykonane z drewna, odpowiednio zakończone na końcach. Tak aby nie sprawiały zagrożenia dla człowieka. Szpilki możemy znaleźć w przeróżnych rozmiarach oraz kształtach. Dzięki temu nawet szpilki będą dopasowane do motywu przewodniego naszego przyjęcia lub bankietu.

Jeśli Twoja restauracja, nie została zaopatrzona w tego typu narzędzia, które są powszechnie i niemalże codziennie używane, koniecznie odwiedź sklep gastronomiczny agusto. Tam znajdziesz szeroki wybór wszelkiego rodzaju patyczków, szpilek i wykałaczek.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się