Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według
Filtruj według
Marka

Stojaki na frytki

Stojaki na frytki to bardzo powszechne narzędzie używane w wielu pizzeriach i barach. Stojaki na frytki, najczęściej wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej dzięki czemu wyglądają bardzo estetycznie i ładnie prezentują się na stole w restauracji, pizzerii lub barze. Stojaki na frytki bardzo dobrze spełniają swoją rolę, gdyż nie musimy męczyć się z papierowym opakowaniem, z którego frytki ciągle się wysypują.

Filtruj według

Stojak na frytki ma za zadanie utrzymać w pozycji stojącej opakowanie z frytkami, nierzadko stojak ma osobne miejsce na dip, który dodawany jest do frytek. Dzięki temu bez przeszkód możemy delektować się pysznym smakiem frytek i dipu, bez możliwości rozsypania frytek lub pobrudzenia siebie. Stojaki do frytek sprzedawane są w bardzo przystępnych cenach, dlatego bez problemu każdy z nas może zdecydować się na taki stojak. Warto również dodać, że stojak do frytek nie tylko idealnie sprawdzi się w restauracji, czy barze, ale również w gospodarstwie domowym podczas imprezy urodzinowej, czy spotkania z przyjaciółmi.

Jeśli w Twojej restauracji lub barze nie ma jeszcze stojaków do frytek, koniecznie odwiedź sklep gastronomiczny Agusto, tam znajdziesz dla siebie świetną ofertę w idealnej cenie. Warto również dodać, że jakość sprzedawanych produktów jest na najwyższym poziomie.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się