Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Słoiki ozdobne

Słoiki ozdobne do wszelkich deserów i napojów są ostatnio hitem. Są to nie tylko wygodne naczynia, ale również idealnie prezentują się na stołach podczas imprez, czy urodzin dziecka. Ozdobne słoiki są również używane do przechowywania kawy, herbaty, czy wszelkiego rodzaju przypraw i makaronów. Możemy znaleźć je w przeróżnych kształtach i z różnymi kształtami.

Filtruj według

Na rynku możemy również znaleźć słoiki ozdobne personalizowane lub z różnymi wygrawerowanymi napisami. Słoiki ozdobne wykonane są z wysokiej jakości przeźroczystego szkła, dzięki czemu są one ozdobne na wszelkie uszkodzenia i stłuczenia. Zakrętka słoika często zastąpiona jest pokrywką korkową, którą w łatwy sposób możemy zdjąć by wyciągnąć lub włożyć do słoika herbatę lub ulubione ciasteczka.

Słoiki ozdobne możemy nabyć w różnych pojemnościach, od 0,3ml do 1,5l. A co za tym idzie możemy przechowywać w nich przeróżne rzeczy. Słoiki ozdobne idealnie nadadzą się do podania deseru lub soku.

Jeśli jeszcze nie zaopatrzyliście się w słoiki ozdobne do waszej restauracji, czy gospodarstwa domowego, koniecznie odwiedźcie sklep gastronomiczny gusto, tam z pewnością znajdziecie odpowiednie naczynie, które sprosta waszym wymaganiom.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się